Wpis z mikrobloga

@carvain: twitter to akurat idealne źródło manipulacji wrzucanie troll kont czy ruskich botów jako dowód w sprawie całej lewicy, to samo jest w PL. Nie brałbym pod uwagę, większość z tych osób pewnie nawet nie istnieje.

Aż się dziwie że tak bardzo jesteś pewny, że są to prawdziwe osoby XD
  • Odpowiedz
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol większość to boty ale ludzie wylapali wiele osób w tym między innymi profesorów uczelni którzy pisali podobne rzeczy i bardzo szybko pokasowali wpisy. Na szczęście internet pamięta i są ludzie którzy zdążyli zachować rachunki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maximilianan w ogole beka z was. Na Twitterze śledziłem akcje na bieżąco i w ciagu godziny mialem z Twittera kilka zdjęć ktore bankowo zdobywaja Pulitzera, zdjecie zamachowca przed i po akcji z analizą tego jak secret service olało sytuację z zamachowcem i z dachem w line of sight.

Podczas gdy tvn24 czy amerykańskie media podawaly że Trump na wieciu się przewrócił XDDD ale tak srajcie na social media
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@maximilianan jesteś pewnie jedna z osób która była mocno zdziwiona że Biden nie ogarnia gdzie jest i jak sie nazywa po tym jak propaganda przestawiła wajche i zaczęła cisnąć po dziadzi.

Podczas gdy "randomy w internecie" o tym pisali od lat.

Poza tym, chcesz mi naprawde powiedzieć że osoby z amerykańskiej lewicy nie są zawiedzione tym że zamach sie nie udał?

I ty nazywasz potem innych idiotami? xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pernambucanoAugusto zdrowy gaslighting, wytykanie sporej hipokryzji przy dwóch podobnych sytuacjach w tym samym kraju to "fikołek".

Chyba nie do końca rozumiesz o co chodzi w tym powiedzeniu z murzynami
  • Odpowiedz
  • 0
@carvain: nazywam cię nawet debilem, bo wkładasz mi w usta coś czego nigdy nie powiedziałem i próbujesz zmienić temat XD

Fakty to fakty, a ty je zrownujesz z komentarzami trolli i ich opinią
  • Odpowiedz