Wpis z mikrobloga

@OgladamKevinSamWDomu: ja dawałem czekoladki i kawkie, ale to już na koniec przed wypisem, tylko przy mnie to roboty nie było bo leżałem na zatoki. Jak chodzi o starsza osoba to myślę, że nie zaszkodzi coś zaprezentować na początku.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: a jak z tym jest.. To wiadomo.
@powsinogaszszlaja dzięki, każde info się przyda
@KladzSie właśnie myślę, że cos trzeba sypnac, bo niestety starsza osoba już wymaga opieki

Nie wiem czy moja rodzina sobie z tym poradzi, a chciałabym żeby zajęli się babcia odpowiednio. Dzisiaj wróciłam z Belgii, od tygodnia babci nikt nie udzielił pomocy - chociaż było pogotowie, gdzie przyjechał pielegniarz, pojechali za pogotowiem i odesłali z
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: ale co wykupić osrodek? Na razie babcia leży w szpitalu, a tam też wymaga opieki, jeszcze jest gorąco, na odleżyny nie będzie trzeba długo czekać. Postaram się teraz jeździć ile się da, ale wiecznie nie mogę być tutaj. Nie wiem za co się zabrać i jak zrobić, żeby nie została zaniedbana tak jak już to zostało zrobione. W Belgii to inaczej wygląda i tam wszystko jest prywatnie, płacisz albo
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: mam też materac, sprawdzę czy działa, ale widzę że nie jest to jakieś drogie, więc można kupić. Ja dopiero dzisiaj zobaczyłam jak to wszystko wygląda. Poproszę też o przepis na maść. Dziękuję bardzo za pomoc! I przepraszam jeśli dość chaotycznie pisze. Pielęgniarki są spoko na oddziale, bo wpuściły mnie grubo po godzinach odwiedzin. Spróbuję zawalczyć o babcie ile będę potrafiła.
  • Odpowiedz