Wpis z mikrobloga

@biaukowe używanie w polskim nekrologu, polskiego aktora niemieckich określeń jest niesmaczne. Nie żebym go szczególnie lubił, ale jednak jest to nie na miejscu. Co jest złego w wyrażeniu "środkowej Europy"? Tak poza tym czym zasłużył sobie na określenie "inteligent"? Inteligent nie kieruje samochodem po pijaku.
  • Odpowiedz
@bartd tak samo jak wielkim polskim husarzom nie śmierdzą pieniądze Bauera na niemieckim zmywaku xd was już totalnie odkleiło.

No ale czego spodziewać się po pisowskim plebsie, który żyje z socjalu jak zwierzęta i największym osiągnięciem jest praca w Holandii na magazynie xd

W sumie sam nie wiem, czemu pozwalamy wam jeszcze mieszkać wśród nas. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@biaukowe:

Zacząłem penetrować, zastanawiać się, przypominać sobie różne historie i rodzinne opowieści. Bardzo szybko okazało się, że szukanie korzeni to w gruncie rzeczy szukanie motywacji swoich postępowań, zachowań, przyzwyczajeń, reakcji, temperamentu, poczucia humoru. Uspokoiłem się dopiero wtedy, gdy dotarłem do zjawiska, które nazywa się Mitteleuropa. Powiem coś, co nie jest może popularne, ale ja bardziej czuję się Mitteleuropejczykiem niż Polakiem. Polakiem czuję się głównie przez język i nie chodzi tylko
  • Odpowiedz