Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem? Chłop doprowadził do wypadku, w którym zginęła rodzina, później uciekł za granicę, a teraz jego żonka płacze, że internauci zrujnowali jej interes?

Jakim podłym trzeba być człowiekiem... Ja #!$%@?... Za grosz empatii, przyzwoitości i ludzkiego zachowania.

Typiara przejmuje się swoim biznesem, a po drugiej stronie mamy śmierć całej rodziny. Ich życia nic już nie przywróci...

BTW. Ciekawe ile zapierdzielał tą drogą pan Seba? Domknął licznik?

#majtczak #wykop #afera #logikarozowychpaskow #a1
OnePageTo - Czy ja dobrze rozumiem? Chłop doprowadził do wypadku, w którym zginęła ro...

źródło: temp_file7525643502190455420

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Jakim podłym trzeba być człowiekiem... Ja #!$%@?... Za grosz empatii, przyzwoitości i ludzkiego zachowania.


@OnePageTo: kolega pierwszy raz ma styczność z "empatyczną" płcią że takie coś dziwi czy to bait?
  • Odpowiedz
@OnePageTo: no smutno smutno, wiadomo że zgodnie zkodeksem hammurabiego powinno się ich wyciąć w pień, wykopki osobiście by podkładały ogień pod stosem
  • Odpowiedz
@tellet: nikt nic nie mówi o zadźganiu żony, ale ostracyzm społeczny, przykładowo - brak kupowania u nich kawy (mają palarnię w dobrach rodzinnych o ile mnie pamięć nie zawodzi) - jak najbardziej tak.

Trochę w myśl zasady "z kim się zadajesz, takim się stajesz".
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz