Wpis z mikrobloga

Najczęściej jak widzę tu cokolwiek o Wołyniu to jest to narzekanie że za dużo się o tym mówi. ¯\(ツ)/¯


@KEjAf: To właśnie jest propaganda pro ukraińskich trolli. Starają się sprowadzić temat do tego, że każdy kto to porusza to onuca, bo jest dla nich cholernie niewygodny. Rzadko kiedy zdarza sie tak bestialskie i wymyślne ludobójstwo jakie Ukraińcy popełnili na Polakach i przy okazji na mniejszościach narodowych jak żydzi, cyganie, czy
  • Odpowiedz
@K_R_S: 50k? Jakie 5k? Przecież Ukraińcy nikogo nie skrzywdzili. Mój adwokat odezwie się w sprawie roszczeń dla rodzin 500k Ukraińców z akcji Wisła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Blaskun mniej mi chodzi o to że mówi się o Wołyniu, a bardziej o to że w ogóle nie mówi się o zbrodniach rosyjskich ¯\_(ツ)_/¯ najlepszy przykład to komentarze pod tym wpisem - nikt nie odnosi się do zbrodni Rosji tylko się wszyscy czepili 50k, które wziąłem z Wikipedii
  • Odpowiedz
@K_R_S: nie rozumiem w czym problem - niech Ukraina uzna UPA, banderę oraz innych jemu podobnych za zbrodniarzy i doprowadzi do kryminalizacji (tak to się mówi?) gloryfikacji tych formacji/ludzi + niech Ukraina zezwoli na ekshumacje ofiar bandytów spod czerwono-czerwonej szmaty i będzie porządeczek. No, ale to proste rozwiązanie jakoś nie interesuje ukraińskiej strony. Dlaczego? Nie wiem, ale się domyślam.

Aha, jeszcze jedno - należy pamiętać, że wśród dziczy zwanej krasną
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fipaj mniej mi chodzi o to że mówi się o Wołyniu, a bardziej o to że w ogóle nie mówi się o zbrodniach rosyjskich ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@K_R_S:

w ogóle nie mówi się o zbrodniach rosyjskich ¯_(ツ)_/¯

Mamy np. Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, Obchody agresji ZSRR na Polskę, Hołd ofiarom stalinizmu - no generalnie mamy kilka takich uroczystości.

O zbrodniach ZSRR/sowietów nie mówi się zbyt wiele (jednak nie jest też tak, że są przemilczane) bo przecież nauka historii to przeżytek, lepiej uczyć, że jest dziesięć miliardów płci albo że fagata czy inny przygłup z fejmmma to autorytet bo zarabiają pieniądze na robieniu z siebie szona czy innego kretyna. Do tego wszystkiego dochodzą lata zaniedbań oraz chęci zmian polityki wobec Rosji, spadkobiercy bandyckiego ZSRR, która miała się
  • Odpowiedz
@K_R_S: Nikt kacapów nie mianuje naszymi braćmi i wszyscy wiedzą czego się po nich można spodziewać. Ich zbrodnie w większości są dobrze udokumentowane.
  • Odpowiedz
@K_R_S: No raczej za gadanie o zbrodniach kacapów nikt cię nie będzie wyzywał w przeciwieństwie do mówienia o Wołyniu.
Możesz zrobić wpis lub znalezisko o kacapskich zbrodniach i mnie zawołać. Dam plusa, albo wykopię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Blaskun mogę, ale mało kto to wykopie, zaplusuje. Tu leży kwintesencja mojego pytania: dlaczego wielu ekscytuje się Wołyniem, a ma w pompce większe zbrodnie rosyjskie. Odpowiedź z cyklu "nie wiem, ale się domyślam"
  • Odpowiedz
@K_R_S: Masz odpowiedzi wyżej, ale nie chcesz świadomie, czy nie dopuścić ich do świadomości, bo nikt nie twierdzi, że kacapy tym nie grają. Po prostu gdyby nasi "bracia" chcieli coś z tym zrobić, to już by dawno zrobili.
  • Odpowiedz
@K_R_S: banderowskie trolle próbują umniejszać liczbę ofiar, tego jeszcze nie grali xD niezła próba Artjom, teraz jazda na front z czarno-czerwoną flago-szmatą 'wgniatać w ziemię' putina xD
  • Odpowiedz
  • 1
któryś dzień Dniem Szkalowania Moskala


@K_R_S: ale to każdy dzień. Historycznie, nikt nigdy nam tak nie zaszkodził jak kacapy. Myśmy z imperium niemieckim byli w sojuszach przez setki lat! Nawet szkopy nam tak nie dopiekły jak ruskie bydlaki
  • Odpowiedz