Wpis z mikrobloga

#wyzwanieplastyczne EDYCJA 33 - 7/24

Temat pracy: Jak ryba w wodzie (Reguly: 1. W razie pierwszej pomylki, zamiast ją poprawiac, zrob z niej istotny element kompozycji. 2. Wykorzystaj swój stary motyw) - @Theo_Y

Termin wrzucania prac: 02.08.2024 g.00:00

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #digitalpainting #sztuka #akryl #art #wyzwanieplastyczne #zainteresowania
erebeuzet - #wyzwanieplastyczne EDYCJA 33 - 7/24

Temat pracy: Jak ryba w wodzie (Reg...

źródło: 7f8c853656005bda03965c91002bae936ef0994c01126a4f536d0307ccee850d

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@gascoigne: dobra dobra, i od razu ten zwycienzca #!$%@?ł temat po ambitnemu którego sam autor nie zrobi pewnie, nie ma co chwalić( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erebeuzet podoba się dla mnie ten temat a reguły jeszcze bardziej ()

Tylko jedno pytanie. „stary motyw”- czyli praca, która brała już udział w wyzwaniu, czy stary motyw z prywatnego archiwum xd
  • Odpowiedz
Tylko jedno pytanie. „stary motyw”- czyli praca, która brała już udział w wyzwaniu, czy stary motyw z prywatnego archiwum xd


@Ytarka: tak. Ogolnie te zasady sa tylko sugestią i mozna je interpretowac dowolnie. Naginac. Oszukiwac itd. Chodzilo o pobudzenie wodzy fantazji zeby ozywic konkurs. Jak kto sie ustosunkuje do ich tresci jak i do tematu to jego wybor. Taki mialem zamysl :) nikt nie sprawdzi tego czy reguly byly przestrzegane(
  • Odpowiedz
@Ytarka: e tam po prostu za bardzo rajcuje mnie proces tworczy Briana Eno, on był współtwórcą takich kart z haselkami jest wersja digitalowa tutaj (po angielsku, nie wiem czy po polsku take cos jest i czy te karty "Oblique Strategies" ma swoje polskie przełożenie) https://stoney.sb.org/eno/oblique.html to sa takie haselka do dowolnej interpretacji, które mają zastój twórczy przełamać, tym sie inspirowałem (z tego #!$%@?łem) przy pomyśle z regułami. Taki element losowy
  • Odpowiedz
@Theo_Y a to ciekawe ;D nie znałam pana Briana i jego kart, aczkolwiek sama sobie czasem robię losowanie klucza, żeby rozpocząć pracę, jak nie mam, albo mam zbyt dużo na raz (czyli nie mam) pomysłu xd u mnie działa losowa książka na losowej stronie i czytam losowe zdanie. Czasem wybieram tylko słowo, a Czasem to nie pomaga i wtedy porzucam wszystko i idę zapalić fajkę XD
  • Odpowiedz