Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): Pisze o tym bo to wrażliwy temat prawdopodobnie dla wielu z was i sam zmagałem się z tym gównem od kilku lat, pomijając ból czy krwawienia to po prostu może to człowieka wpędzić w depresję, ja już powoli przestałem dawać radę psychicznie.

Anonim (nie OP): jakiego stopnia miałes hemoroidy? dlaczego nie podwiązywałęś, tylko laserowo? czy znikneły całkowicie? estetyka odbytu jest ok? czy bol był duzy?


3 stopień, laserowo można usuwać nawet 4.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jakie problemy sprawiały Ci hemoroidy?
Czy to było tak, że przed wypróżnieniem jakby się popatrzęc w miejsce gdzie jest odbyt to wyglądało całkowicie normalnie ale po wypróżnieniu miało naokoło wybrzuszenia? Czy cały czas miałeś coś takiego?
Czy miałeś problemy z załatwianiem, pchaniem itp?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): > Jakie problemy sprawiały Ci hemoroidy?
Czy to było tak, że przed wypróżnieniem jakby się popatrzęc w miejsce gdzie jest odbyt to wyglądało całkowicie normalnie ale po wypróżnieniu miało naokoło wybrzuszenia? Czy cały czas miałeś coś takiego?
Czy miałeś problemy z załatwianiem, pchaniem itp?

Generalnie zaparć nigdy nie miałem, aczkolwiek z przyzwyczajenia chyba za długo siedziałem na toalecie. Sprawę się tam powinno załatwić jak najszybciej i wyjść a nie czekać na nie wiadomo co.
  • Odpowiedz