Wpis z mikrobloga

Max Verstappen w wywiadzie dla słynnego na padoku magazynu Red Bulletin został poproszony o podanie swoich dziesięciu najlepszych zwycięstw w F1. Miał z czego wybierać, gdyż obecnie na jego koncie znajduje się już 61 triumfów.

W zestawieniu Holendra uwagę przykuwa pozycja numer 7, którą zostało GP USA na torze w Austin waśnie z sezonu 2021.

Trzykrotny mistrz świata tak argumentował swój wybór: "Od czasu wypadku na Silverstone mam problemy ze wzrokiem, zwłaszcza na torach o dużym przewyższeniu lub tych, na których pojawia się wiele banerów reklamowych wzdłuż toru."

"W tym wyścigu, nie tylko walczyłem przeciwko Lewisowi, ale również z rozmytym obrazem. Czułem się jakbym pędził 300 km/h łodzią sportową."

"Nigdy o tym nie mówiłem, ale przez kilka okrążeń było tak źle, że poważnie rozważałem wyłączenie bolidu."

"Jedyne co mi wtedy pomogło to koncentracja na oddechu, podczas gdy Lewis oddychał na moim karku."

"To było ważne zwycięstwo, którego desperacko potrzebowałem w walce o mistrzostwo świata."

#f1 #bojowkamaxaverstappena
winsxspl - Max Verstappen w wywiadzie dla słynnego na padoku magazynu Red Bulletin zo...

źródło: c55414d423edcdb4f0f40840fd052385

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ppiasq ona musi być bardzo potężna, skoro Shaq ma 2,16, a jak widać na zdjęciach verstappen jest wyższy od niego, a ona od ver, to znaczy że ma pewnie jakieś 2,5 m jak nic. Gigababa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz