Wpis z mikrobloga

moderacja miała ostry ból tyłka z powodu tego, że nie uznaję narodu, który w dzisiejszych czasach nadal gloryfikuje banderowców (wystarczy w grafice wpisać jakimi flagami udekorowane są groby poległych żołnierzy, ale o tym już warto nie wspominać) i innych zbrodniarzy, jako naród mi bratni. Nadal podtrzymuję, że ów naród nie jest nam blisko mentalnie i każdy zdrowomyślący Polak (nie fajnopolak) jest o tym świadomy. Moderacja niech sobie banuje za to, że ktoś ma inny światopogląd niż ten który jest tutaj powszechnie akceptowalny, jednakże prawdy nigdy nie zmieni xD #ukraina #wojna #polityka #bekazukrainy #bekazlewactwa
epicko - moderacja miała ostry ból tyłka z powodu tego, że nie uznaję narodu, który w...

źródło: GSDQ9Nna4AAiBZL

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
gdzie on to powiedział? Oba narody nigdy nie będą naszymi bratnimi, lecz z mojego subiektywnego doświadczenia z ludźmi, to dogadam się bardziej z Rosjaninem, niż z Ukraińcem...


@wilhelm99: Tak to sobie może pisać Francuz, może Hiszpan. Co go obchodzi jakaś wojna na Ukrainie i Ruskie. O wojnie hybrydowej to słyszał u kumpla na piwie jak sobie ciekawostki opowiadali.

Chodzi mi o to, że nie mamy możliwości nie opowiadania się za
  • Odpowiedz
  • 1
@ipkis123: to tak jakby wybierać między kiłą a rzężączką, świat nie jest zero jedynkowy i całe szczęście nie czuję żadnej odpowiedzialności żeby opowiadać się za którąś z tych stron, dla mnie ani jeden ani drugi to nie brat, a to że się biją to nie moja sprawa, tylko cywili żal, bo to oni tracą najwięcej, ale tych którzy gloryfikują banderę i kontynuują jego myśl to jakoś mi nie szkoda. Porównanie
  • Odpowiedz
@epicko nie martw się. Historia pokazuje, że niepopularne opinie to te właściwe. Niech zidiociałe barany dalej czczą szoszonow i plują na swoim własny naród. Później będą płakać, bo dbają o obcy interes bardziej niż o swój a to ma konsekwencje
  • Odpowiedz