Wpis z mikrobloga

moderacja miała ostry ból tyłka z powodu tego, że nie uznaję narodu, który w dzisiejszych czasach nadal gloryfikuje banderowców (wystarczy w grafice wpisać jakimi flagami udekorowane są groby poległych żołnierzy, ale o tym już warto nie wspominać) i innych zbrodniarzy, jako naród mi bratni. Nadal podtrzymuję, że ów naród nie jest nam blisko mentalnie i każdy zdrowomyślący Polak (nie fajnopolak) jest o tym świadomy. Moderacja niech sobie banuje za to, że ktoś ma inny światopogląd niż ten który jest tutaj powszechnie akceptowalny, jednakże prawdy nigdy nie zmieni xD #ukraina #wojna #polityka #bekazukrainy #bekazlewactwa
epicko - moderacja miała ostry ból tyłka z powodu tego, że nie uznaję narodu, który w...

źródło: GSDQ9Nna4AAiBZL

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 2
@epicko Myślę że główny problem moderacji to ten że nie mogą uwierzyć w to że jesteś pożytecznym idiotą i biorą cię za ruskiego trolla. W sumie też nie jestem pewien...
  • Odpowiedz
Nadal podtrzymuję, że ów naród nie jest nam blisko mentalnie i każdy zdrowomyślący Polak (nie fajnopolak) jest o tym świadomy.


@epicko: Przeicietny Ukrainiec jest bliższy mentalnie przecietnemu Polskowi niz narodowiec fan Korwina lub Brauna.
  • Odpowiedz
  • 4
@v11111: gardzę, oszczędzę sobie bardziej drastycznych słów żeby nie podpaść moderacji, zresztą kiedyś o tym wspominałem, więc jak nie wierzysz możesz sprawdzić (o ile moderacja nie usunęła komentarza, ale wydaje mi się że nadal gdzieś jest)
  • Odpowiedz
@szurszur: To fascynujące że ludzie serio nie zauważają, że polski autysta programista będzie dużo bardziej podobny do ukraińskiego autysty programisty, niż do polskiego Sebka piłkarza, a ten znowu będzie bardziej podobny to Vasyla piłkarza.

A co do Banderowców, to niestety też mamy mnóstwo ludzi którzy za wszelką cenę chcą gloryfikować Burego Rajsa, tak jakbyśmy nie mieli ciekawszych postaci drugowojennych i dziwimy się Ukraińcom. Na szczęście takich ananasów mamy mniej.
  • Odpowiedz
@OrgStJones: gdzie on to powiedział? Oba narody nigdy nie będą naszymi bratnimi, lecz z mojego subiektywnego doświadczenia z ludźmi, to dogadam się bardziej z Rosjaninem, niż z Ukraińcem...
  • Odpowiedz
  • 8
@wilhelm99: jak ktoś nie jest zwolennikiem ukrainy to musi być zwolennikiem rosji (oczywiście według wykopków), mi szczerze nie jest blisko ani do jednego ani do drugiego i wolałbym żeby to się nie zmieniło xD
  • Odpowiedz
  • 1
@rudi-meyer: słyszałem o tym lecz nadal nie wiem do końca o co chodzi, jednakże i tak śmieszy mnie ta kuriozalna sytuacja i ciekawi mnie co z tego wyniknie XD
  • Odpowiedz
  • 3
@siepan: spoko Saszka, ja się z wami i tak nie identyfikuję xD (+ pisowski nie konfederacki, nie jest tak ciężko spojrzeć na awatar ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz