Wpis z mikrobloga

Czy nie wkurza Was, jak ludzie przesadnie się perfumują? Ich zapach wręcz molestuje zmysły! Nie wszyscy mają ochotę czuć, jak inni pachną, zwłaszcza kiedy te "aromaty" są tak intensywne, że aż duszą. To powinna być wręcz karalne!

Naprawdę, czy nie moglibyśmy trochę bardziej szanować przestrzeni osobistej i komfortu innych? W zamkniętych przestrzeniach, jak biura, autobusy czy restauracje, te duszące chmury perfum są nie do wytrzymania. To nie jest tylko kwestia komfortu, ale i zdrowia – ludzie z alergiami czy astmą mogą mieć poważne problemy przez takie zapachy.

Moim zdaniem, powinny istnieć regulacje ograniczające używanie mocnych perfum w miejscach publicznych. Czas przestać ignorować ten problem i zacząć myśleć o innych!

Co o tym myślicie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Czas coś z tym zrobić! To powinno być karalne. Zresztą śmierdzenie również

#perfumy
Deathspeace - Czy nie wkurza Was, jak ludzie przesadnie się perfumują? Ich zapach wrę...

źródło: temp_file3464482981855032678

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Deathspeace: Zbyt spsikani ludzie śmierdzidłami (zaznaczam ŚMIERDZIDŁAMI, a nie perfumami) są 498 na liście ludzi i czynności, które powinny być prawnie zabronione w przestrzeni publicznej. Daleko w tyle, za fajkami, głośnym gadaniem, chrząkaniem, chrumkaniem, mlaskaniem, sapaniem, bujaniem, #!$%@? potem, machaniem łapami itd itd
  • Odpowiedz
ludzie z alergiami czy astmą mogą mieć poważne problemy przez takie zapachy


@Deathspeace: Że #!$%@? co? Mam alergię na wszystko oprócz świnki morskiej i psa, oraz astmę atopowo-oskrzelową od ponad 30 lat i nigdy takich głupot nie słyszałem, a sporo o tym czytałem. Nie mówiąc o tym, że sam lubię dać porządnego globala i jakoś mnie to nie dusi, a według ciebie powinno ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz