Wpis z mikrobloga

Jeśli laska dokłada się do rachunków 50% to podział obowiązków domowych też powinien być 50%.

Tymczasem rzeczywistość:

Facet wymagający od różowej wykonywania większości obowiązków domowych:
"Brawo! Tak trzymać! Kobietę trzeba trzymać krótko i sobie ją wychować! Prawdziwa kobieta będzie się dokładać 50% do rachunków ale domem zajmie się z uśmiechem na ustach i piwo przyniesie!"

Kobieta stawiająca w związku granice swojemu facetowi:
"Hurr durr epanae p0lka tresuje sobie kundla, co za cuck z niego, bez szacunku do siebie!"

Dlaczego niebiescy są takimi zyebami xDD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka
  • 28
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zależy jak na to spojrzysz. Mi moich oszczędności wystarcza na moje potrzeby. Nigdy nie musiałam, ale podejrzewam, że gdyby mi zabrakło na coś, to niebieski by mi przelał potrzebne pieniądze. Zwłaszcza, że ja mu spłaciłam jego kredyt, który zaciągnął jeszcze zanim się poznaliśmy. To tylko około 6k, ale jednak "moje". Z mojej perspektywy dzięki jego większym zarobkom razem mamy więcej pieniędzy i gdy kiedyś przyjdzie potrzeba wydania większej sumy,
  • Odpowiedz
  • 0
@jerzu70: skoro nie to musisz mieć jakieś inne schorzenia skoro uznałeś że jestem czyimś multikontem xD zawsze mogłeś jeszcze napisać że jestem fałszywym różowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Jak czytam takie wpisy pelne bólu dupy to nie żałuję, że jednak uniknąłem związków z p0lkami.
Jeszcze żebyście malolaty były takimi mistrzami patelni, a nie tylko sos z proszku i źle uklepane kotlety xd
Ciekawe kiedy takie biznesowe podejście do związków wam się przeje. I czy nie będzie za późno xD
  • Odpowiedz