Wpis z mikrobloga

Chłopaki z @dbijou , jesteście niesamowici! Zrobić taki pierścionek zaręczynowy to prawdziwa sztuka, a Wy daliście radę na 200%! Od samego początku kontaktowałem się z Kamilem, który był mega pomocny i zaangażowany w każdy etap tworzenia tego wyjątkowego pierścionka.

Od pierwszego kontaktu wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Kamil i reszta ekipy pokazali pełen profesjonalizm i pasję do biżuterii. Każda moja sugestia była brana pod uwagę, a Wasze doświadczenie i wiedza dodały temu projektowi jeszcze więcej wyjątkowości.

Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Pierścionek jest perfekcyjny, każdy detal dopracowany do granic możliwości. Moja narzeczona była zachwycona, płakała ze wzruszenia i była totalnie oczarowana. Ten moment był dla nas jeszcze bardziej magiczny dzięki Wam.

Jeśli ktoś szuka idealnego pierścionka zaręczynowego lub innej wyjątkowej biżuterii, to bez wahania polecam dbijou. Ekipa, która zna się na rzeczy i wkłada w to całe serce. Dzięki wielkie za wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bizuteria #rozowypasek #zareczyny
Uzapi - Chłopaki z @dbijou , jesteście niesamowici! Zrobić taki pierścionek zaręczyno...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz