Wpis z mikrobloga

Spokojna głowa, wrócę do domu to pójdzie cała aktualizacja pod odpowiednim tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. Widzę też że pojawiło się 10 plusików pod postem z statystykami ze Spotify i Facebooka
  • Odpowiedz
@hadrian3: Tak z dupy starsznie to podawali bo najpierw powiedzieli 4 kiedy graja, a potem wleciały nagle wszystkie bez godzin

@DEMONzSZAFY Z jednym negocjacje nie wyszły, a z drugim zespołem się dogadują więc albo w ten albo następny poniedziałek się dowiemy. W ten poniedziałek nie ma Juriego w ZBC wiec nie wiem czy będzie ogłoszenie
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: tak naprawdę tylko kilka mnie koncertów interesuje w tym roku: pójdę sobie na come, bo czemu nie, ciekaw jestem jak sobie radzą po przerwie no i dopisze chyba 15 koncert tej kapeli do CV ^^
Electric zapowiada się na fajny show, zapewne tak jak w zeszłym roku carpenter był fajnym zaskoczeniem także obadam.
Na guano wypada pójść bo wypada. Reszty albo nie znam, albo mnie nie interesuje, zapewne ktoś
  • Odpowiedz
@Huck9: akurat tego nie zarejestrowałem, że w poniedziałek nie ma Jurasa to w sumie ciężko będzie o ogłoszenie teraz... Ech, czyli czekamy... Oby to była bomba.
@hadrian3 : poczekam aż będzie rozpisane gdzieś na internetach z harmonogramem bo dziś słyszałem, że pownno się niebawem pojawić. W ciemno nie będę pisać godzin
  • Odpowiedz
@hadrian3: totalnie ich nie kojarzę, ale sobie obadam jeszcze w wolnej chwili.
Powiem szczerze, że jakbym miał tak urwać sobie Wooda w połowie, wyjechać dzień przed końcem to by mi chyba serce pękło, znaczy i tak trochę krwawi jak się wszystko kończy, ale jakbym musiał skrócić zabawę wiedząc, że ona trwa i Ci ludzie tu zostaną i przeżyją to beze mnie - zapewne bym powiedział "#!$%@?ć to zostaje, będzie co
  • Odpowiedz