Wpis z mikrobloga

Faza jest więźniem własnego pomysłu, zdobył oglądalność na byciu śmiesznym grubaskiem co go na nic nie stać musi wiecznie kombinować.

Jak miał więcej kasy przy sobie to już nie było to samo.

Także nie rozumiem po co ten cymbał zarznął swój własny sposób podróżowania?

To że ma dzieci i żonę to nie wiele zmienią, bo typ sam się wykastrował z tworzenia przygód.

Jest wielu podróżników którzy też mają dzieci i babę a jednak dalej robią extremalne wyprawy, bardzo niebezpieczne.
Np taki Dominik Szmajda też ma kanał na YouTube i trawersowal gęste dżungle w Kongo.
A obecnie zabiera ludzi na drogie wyprawy packraftem po całym świecie.

Faza by lepiej wyszedł biorąc właśnie swoich widzów na takie wyjazdy z nim na przypale za opłatą.

#przezswiatnafazie #takaprawda #przemyslenia #oswiadczenie #internet #podroze #podrozujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
Także nie rozumiem po co ten cymbał zarznął swój własny sposób podróżowania?


To że ma dzieci i żonę to nie wiele zmienią, bo typ sam się wykastrował z tworzenia przygód.


@adamsowaanon: bo to wygodna wymówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adamsowaanon cześć, poleć proszę jeszcze kogoś ciekawego do oglądania. Dominika Sz. nie znałem.
Faza odpuścił i tyle. Może żona go ciśnie bo bombelki i działalność turystyczna. Zawsze chciał zone, bombla i chate w górach.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: sam pomysł jako taki nie był zły, ale zawiodło totalnie wykonanie. Chłop #!$%@?ł się w kredyt po same jaja i kupił za okolo 1.2 miliona prl-owski ośrodek, który wygląda tak, jakby tam mieli kręcić kolejną część Lśnienia. Teraz musiałby włożyć w niego drugą bańkę, żeby to odnowić i doprowadzić do stanu czegoś o czym marzył, czyli właśnie takiej Fazolandii. A jak dodasz bańkę do bańki to ci wychodzą dwie
  • Odpowiedz
  • 1
@krzysiek34011:
W sumie nie znam wielu, ale Dominik to jest gość z klasą,
Mega imponują mi ludzie którzy robią potężne eksploracje i nagrywają z tego filmy a ich źródłem zarobku jest coś innego.

Bo wtedy czuć autentyczną przygodę, bez wyrachowania
  • Odpowiedz