Wpis z mikrobloga

  • 5
@KapitanJaszczurka: Kiedyś było trochę inaczej. Tzn. zawsze byli "piwniczaki" i jakieś "dziwne treści", ale było tego zdecydowanie mniej. Od kilku lat politycy załapali, że Internet to jednak jest świetne narzędzie propagandy i wylew takich treści stał się nieznośny. Do tego jeszcze kiedyś przepływ informacji był dużo niższy. Mniej propagowało się konsumpcjonizm przez to ludzie mieli bardziej realne oczekiwania od życia. Mam wrażenie, że dysonans między tym czego "oczekuje", a tym
  • Odpowiedz
  • 4
@KapitanJaszczurka:

wykop to zawsze było miejsce dla zjebów.

Witamy wśród swoich. xD

Tak już całkiem serio to "zjebów" najlepiej widać, bo się mocno wyróżniają z tłumu, ale nie generalizowałbym bym. Żony akurat nie, ale wiem, że są tu tacy. Mimo to mnóstwo fajnych ludzi tu jest. Myślę, że większość tu jest aby sobie coś poczytać, niekoniecznie aby być aktywnym. Zresztą widać to po tym jak mocno spadło plusowanie.
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka: niezła jesteś, ja wchodząc na wypok zawsze rozglądam się wokoło czy przypadkowy przechodzień nie będzie mieć możliwości zerknięcie mi w ekran telefonu i na wszelki wypadek mocno przyciemniam jasność dla lepszej konspiracji, a ty od tak pokazałaś koleżance. Mnie kiedyś koleżanka spytała się czy mam może konto na wykopie, bo potrzebowała tutaj o coś się spytać czy coś tam wrzucić. Oczywiście odpowiedziałem, że słyszałem o takim portalu ale nigdy
  • Odpowiedz