Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody

Jak ja nie mogę z tych #!$%@? sebów motoryzacji w przegnitych trupach, które spłacają przez dekadę po 200 złotych. No weźmie ci taki, wyrobi prawko za piątym podejściem, kupi e36 po zgazowaniu i #!$%@? trzy dwa razy piętnaście jak mu to życia nie ułatwia.

A bo pracy ma 30 km i nic nie jeździ (ja nie wiem, ja do biura mam 15 minut spacerem, a i tak tam chodzę dwa razy w tygodniu bo jestem #!$%@? xD). A bo na urlop se pojedzie (do Mielna chyba, na Kretę nie ma autostrady). A to przyjemność z telepania się gratem po polnych drogach (xD przyjemnośc to kulturalne schlanie czterech piwek w warsie we w miarę nowym pociągu jak się jedzie na weekend z Warszawy do Gdańska).

No po prostu kupi taki sebanusz gruza w gnoju (#pdk) i buduje dookoła tego cała osobowość.
  • 4
  • Odpowiedz
  • 4
@Filipterka25 a z skąd wiesz, że za 5 zdał może za 1 zdał i co? Przynajmniej nie wychodzi na alkolohika jak przy tobie, że specjalnie wsiadasz na pociąg by piwo chlać, więc z mojego punktu widzenia ty jesteś patolą i może ten Seba się tym interesuję i sprawia mu to radość jak tobie twój alkoholizm?
  • Odpowiedz
e36


@Filipterka25: Nie no, teraz to już e60, e90. Osobiście znałem kiedyś dość sporo takich ludzi i nie dziwie się, że jest taki hejt na nich bo to jest w pełni uzasadnione. Najbardziej mnie bawi jak ktoś twierdził z nich, że on nie będzie jeździł byle czym i na przykład kupował e46 które ledwo jeździło w cenie gdzie wtedy dołożyłby trochę i miałby kie dobrą czy coś.
  • Odpowiedz