Wpis z mikrobloga

Cześć

Zamówiłem sobie questa 3, jest to moja pierwsza styczność z "porządniejszym" VR

Zamówiłęm sprzęt z allegro bo zależało mi na tym żeby dostać go przed weekendem. Czy źle zrobiłem? Czy lepiej będzie zwrócić sprzęt i po weekendzie zamówić bezpośrednio ze strony mety?

Dodam że cenowo wyszło mnie ze 100zł drożej ale w zestawie dostałem pasek bobovr mini.

Czy zamawiająć spoza strony mety tracę na możliwościach gwarancji itp itd?

Odrazu jak ktoś może to będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju tipy i podpowiedzi na co zwrócić uwagę jak sprzęt do mnie przyjdzie.

#quest3 #vr
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Raffael: nówka od sklepu sprzedającego na allegro

@Blaskun no nie wiem jak wygląda sprawa z gwarancją u mety itp. itd. czy to idzie przez sklep czy bezpośrednio do mety więc tak naprawdę nie muszę potem się martwić czy sklep będzie tak miły żeby przyjąc mój sprzęt czy nie

@Leniek możesz uzasadnić dlaczego byś zwracał?
  • Odpowiedz
Jak za 100zl wiecej to bym nie zwracał. Zawsze masz podwójną ochronę bo jeszcze z allegro protect. Sprawdź tylko czy to wersja z Europejskiej dystrybucji, bo jeśli nie to meta odmawia gwarancji
  • Odpowiedz
@Pomipo: Super sprawa ale sprawdź na stronie meta czy możesz supportu do goli używać bo jeżeli to np dystrybucja US to przy Meta support poproszą o adres z terenu USA...

Jeżeli szukasz gier to polecam do tego mojego googledoca gdzie masz gry z krótkimi opisami aby szybko znaleźć coś dla siebie. Są w nim też bardzo przydatne linki jak do najwiekszęgo centrum o VR czyli Discord VRkadia czy też alternatywne
  • Odpowiedz
  • 1
@wujek_zla_rada: @luqero niestety na stronie wyświetla mi się że "Twoje urządzenie nie jest objęte aktywną gwarancją lub gwarancja wygasła." w takim wypadku będę musiał zrobić zwrot i zakupić bezpośrednio od mety.
  • Odpowiedz
nie powinno być większych komplikacji, ale na przyszłość lepiej zamawiać akcesoria/sprzęty z oficjalnej strony, przesyłkę mają darmową, jednak tak jak pisał kolega wyżej sprawdź czy wersja europejska, wydaje mi się, że można rozróżnić wersje dzięki ładowarce którą dostaniesz w pudełku, powinna być przystosowana do gniazdek europejskich, a jak nie to pewnie jakimiś innymi sposobami
  • Odpowiedz
  • 0
@luqero: te refy na gry z Twojego doca nie działają, każdą gierkę któą chciałęm kupić ze zniżką wypluwa błąd że link niepoprawny
  • Odpowiedz
  • 0
@Raffael: właśnie to zrobiłem, odesłać mogę bo przyz akupie w PL jednak 14 dni na zwrot jest chyba wymuszone przez prawo.

czy jest możliwość wykorzystać kod poelcenia jeszcze raz jako że zakupilem kolejne gogle?

Czy żeby znów dostać 30€ musiałbym założyć nowe konto na mecie?
  • Odpowiedz