Wpis z mikrobloga

Jestem masakrycznie zmęczony korzystaniem z aplikacji randkowych. To po prostu nie ma sensu. Max 1 para dziennie, a odpisuje może 1/10 par a kontakt potem się urywa. Chciałbym poznać kogoś na żywo. Czy pójście do baru/pubu/miejsca z drinkami to dobry pomysł? Jakie są ogólnie zasady tego i czy wogole warto? Moja wiedza na ten temat opiera się tylko na filmach, że pijesz sam i ktoś się przysiada albo stawiasz alko jakimś dziewczynom (frajerstwo tak?) #pytanie #randkujzwykopem #rozowepaski #tfwnogf #tinder
  • 13
  • Odpowiedz
@Stulejarz2137: Za dużo zmiennych. Na żywo mniejsze znaczenie ma morda, więc może być łatwiej, ale jak pytasz o tak podstawowe rzeczy, to chyba nie zaimponujesz dupie pewnością siebie. Gdybyś był np. solidne 6/10, min. 180 cm, to możesz zahaczyć jakąś laskę (nie dwie, nie grupkę!) tekstem, czy możesz postawić jej drinka. Jak się zgodzi, to jesteś bliżej niż dalej.
  • Odpowiedz
@Stulejarz2137: ja odkąd mieszkam w mieście, gdzie jest przewaga kobiet vs mężczyzn w moim wieku + dorobiłem się lepszych zdjęć/bardziej naturalnych. To może nie mam mnóstwa par, ale żeby umówić się raz w tygodniu z atrakcyjną i fajną dziewczyną nie jest dużym problemem (ale trzeba poświęcać trochę czasu, a mi się nie chcę - więc średnio spotykam się raz na miesiąc)
  • Odpowiedz