Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka A tak już zupełnie serio, oszczędziłeś w tym zamordystycznym eurokołchozie, na taśmie, robiąc puszki ze śledziem kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt tyś euro i mając w zasadzie otwarte możliwości na jakikolwiek kierunek wybierasz Siem Reap (wyjątkowa dziura pośród niczego) i nagrywasz filmiki z ulic i cen w sklepach...Na zdrowy rozum to bym pojechał już nawet 100 km dalej...Co ich skłania do tej dziury?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@B1ES: przeciez chodzi o problemiki i ekstradycje. Przeciez na samym poczatku jak padlo pytanie czy oprocz Kambo rozwazali jakas inna opcje, to padly nazwy trzech krajow bez ekstradycji :) Po prostu do Kambo bylo najtaniej :)
  • Odpowiedz
@B1ES jest utarty pewien schemat, Grażynki mają czas i chętnie oglądają każdego tubera w Kambodży, spotykasz Elite spod gołębnika, rosną zasięgi, potem patronie, tipply, kanty zaś za dnia "witam, już nie śpię, jadę coś zjeść, spotkać X aby omówić sprawy biznesowe, już 18 zachód słońca, idę spać." Czy jest gdzieś na świecie, jakaś inna elita spod gołębnika?
  • Odpowiedz
@B1ES @niedorzecznybubr: @oesucotusieodwala: motyw jest stosunkowo prosty, robisz historie kredytową, później idziesz do dobrego pośrednika i mówisz mu całą prawdę... "stary mam dobra historie kredytową i chce nabrać w opor kredytów i s--------ć..." ustalacie plan co do dnia... on wysyła zapytania do banków ustala warunki kredytów, magiczne słowo to "czas uruchomienia" tak aby kilka kredytów uruchomiło się tego samego dnia info do BIK idzie chwilę... jak trafisz
  • Odpowiedz
otwarte możliwości na jakikolwiek kierunek wybierasz Siem Reap (wyjątkowa dziura pośród niczego) i nagrywasz filmiki z ulic i cen w sklepach


@B1ES: brak min powojennych ich przekonuje do się ryp. W Nakupendzie trzeba uważać jak na gówna po zimie na trawniku w Polsce
  • Odpowiedz
@B1ES Grzech nie jechać tam gdzie są plaże, wyspy tylko do sieam reap i nawet zabytków nie zwiedzić jak muminy. bo szkoda pieniędzy na bilet. Po roku dostaną wejściówkę za darmo to lepiej poczekać i zaoszczędzić.
  • Odpowiedz
@B1ES też mnie to zastanawia od czasu pojawienia się muminow, chociaż to z czasem wyszło że to prości ludzie(nie jest to w żadnym razie ujma) no ale jak nazwać kogoś kto wyjeżdża do kraju trzeciego świata skuszony wizja "wolnosci" oglądając jupiterów pokroju klapka który jak już nie raz pisałem jest antyreklama. Jak dla mnie są skuszeni luźnym zyciem bez obowiązków, nasłuchali się jak to można żyć z YouTube otwierać biznesy( z
  • Odpowiedz