Wpis z mikrobloga

Od razu zaznaczam że nawet nigdy nie brałem takich rzeczy rekreacyjnie ale mam ostatnio stresowe sytuacje i nie sypiam a w końcu muszę się wyspać i dostałem od koleżanki po jednej tabletce #xanax i #apozolpin co będzie lepsze na zaśnięcie? #bezsennosc #benzodiazepiny
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szarley: Skołuj sobie MJ medyczną na problemy ze snem. Poważnie. Nie musisz przecież ujarany w dzien chodzic, a na sen idealnie. I nie wpierdzielisz się w żadne tabletki. Ewentualnie spróbuj Ahmad Tea Sleep z 4 torebek wywar.
  • Odpowiedz
  • 0
@DavenJayX pale średnio raz na dwa lata w towarzystwie stąd moja wiedza jest znikoma. Drogie jest ogarnięcie tematu żeby był legal? I tak z ciekawości ile gram można dostać na jednej recepcie bo jestem w to dosłownie zielony
  • Odpowiedz
@szarley: Co do ceny to nie wiem, nie korzystałem z medycznej aptecznej. Ale w piątkach wypisują z tego co wiem. W aptece dostają pakiet i ręcznie ważą i pakują w zależności ile masz przepisane. Koszt za wizyte w klinice konopnej to koło 350 - 400zł. No 5g na bezsenność na długo Ci starczy - przy takiej tolerancji będziesz spał jak dziecko po małym buszku indyjki bez skutków ubocznych. Ale musisz
  • Odpowiedz