Wpis z mikrobloga

Mirki muszę ogarnąć zdjęcie do legitymacji studenckiej i jeszcze jednego dokumentu, rzecz w tym, że to zdjęcie jest już wybrane i mam je na telefonie. Trzeba tylko wydrukować w odpowiednim formacie. Moje pytanie brzmi, czy wiecie czy da się u fotografa wydrukować własne zdjęcie, przesłać je z telefonu? A jeśli nie, wiecie jak na własną rękę takie zdjęcie wydrukować?
#pytanie #zdjecia #fotografia #fotograf #studia #dokument
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MisterMinister: @kidi1 wiem, że jest w rossmannach jakaś maszyna ale z tego co się orientowałem oni nie mają bezpośredniej opcji druku zdjęcia do dokumentów. Widziałem na yt że niby jest jakiś patent że w jednym zdjęciu są 4 fotografie twarzy ale to by nadal nie był odpowiedni format, który potrzebuję
  • Odpowiedz
@viciu03: Użyj komputera. W zwykłym paincie zrobisz odpowiedni format albo zgrasz na pena i dasz do fotografa. Wyślij mailem fotografowi, możliwości jest sporo. Jesteś z przeszłości czy co?
  • Odpowiedz
@viciu03 normalnie w drukarni/ksero to zrobisz. Ja chodzę do takiej gdzie chwilę wcześniej przesyłam na e-mail i pisze jaki chce format i ile sztuk. Do dokumentów nie raz drukowałam. Koło tej drukarni wgl jest fotograf 50zl za 4 zdj do dokumentów ale od ręki to nie, bo on musi pierw do drukarni skoczyć i zapłacić 2zl za wydruk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kidi1: moim pytaniem nie było jak zrobić dobry format tylko czy fotograf wydrukuje gotowe zdjęcie, czy np oni chcą żeby zdjęcie robić bezpośrednio u nich. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy co? xd

@moniuszki dzięki, tak zrobię w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz