Wpis z mikrobloga

#wroclaw #breslau
mirki, potrzebuje pomocy. co warto zobaczyc we wroclawiu? planuje z rozowa weekend i poza takimi banalami jak rynek etc to z tego co widze po stronach eventowych nic szczegolnego sie nie dzieje. co wroclawianie polecaja? inb4 przejazdzka tramwajem
  • 9
  • Odpowiedz
@asenjo: "wroclaw na weekend" google ci wyrzuci strone miejska, gdzie sa opisane imprezy jakies spotkania itd. Nie ma tam wszystkiego, ale to jest dobry poczatek.
Natomiast zastanow sie jaki charakter ma miec to zwiedzanie, bo w dwa dni ciezko ogarnac wszystko, a wy chcecie dolozyc jakies imprezy + zapewne zycie co bardziej nocne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze zero życia nocnego w tym wypadku, turystyka i szeroko rozumiane eventy, raczej bez koncertów w operze. Wrocław na weekend sprawdzałem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze eh, po cóż w ten sposób, chciałem jedynie żeby Mirek który z własnej perspektywy polecił miejsce, w którym był. Jakas wyjątkowa kawiarnia, muzeum sztuki, ogrody. Jednym zdaniem - miejsca, które zdaniem danego użytkownika warto odwiedzić będąc we Wrocławiu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pietrii jestem za Widzewem, myślę, że w jego szaliku we Wrocławiu byłoby jeszcze więcej atrakcji niż w szaliku Legii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@asenjo: to jest wpis z belki #wroclaw jest troche zdeaktualizowany (albo nawet bardzo) ale jakies ramy daje:
https://www.wykop.pl/wpis/24218855/w-ostatnich-latach-do-wroclaw-przyjezdza-coraz-wie/

Do tego zobacz sobie na #jedzenie71 jesli chodzi o recenzje i opinie o knajpach we wrocku.

Standardowy zestaw zwiedzacza to raczej w necie znajdziesz. Ja ze swojej strony odradzam panorame raclawicka jako 30min nudy z duzym obrazem, kompletnie nie warte to jest kasy
  • Odpowiedz
milion razy to samo pytanie, np hydropolis polecam, zoo i w sumie park obok i nic wiecej tu ciekawego nie ma chyba ze most AOW ale to autem a z boku trzeba z Kozanowa isc przez las z komarami ;)
  • Odpowiedz