Wpis z mikrobloga

@Mentis_capta: Ale jak to "pociągnąć"? Przecież one już stały zbudowane potem i krwią Pierdosława Smrodzińskiego, wystarczyło dołożyć ostatnią cegiełkę i otworzyć, a tu 13 grudnia przyszedł Tusk z buldożerami i na rozkaz niemiec wszystko zniszczył, a wielkie otwarcie cpk, elektrowni atomowej, miliona mieszkań, przekopu mierzei wiślanej, którym popłynie coś większego niż żaglówka i bloku c Ostrołęki było planowane na 14 grudnia, byliśmy tak blisko wielkości (,)
  • Odpowiedz
Mnie to ciekawi, czy ty tak rudy potrafisz pociągnąć budowę EJ i CPK zamiast się przepychać z pisiorami o nieważne?


Mnie to ciekawi czy zrobi więcej niż piss przez ostatnie 8 lat, a jak wiemy poprzeczka jest pogrzebana pod powierzchnią gruntu xD
  • Odpowiedz
@PanPrezydent:
Jesli gadamy o porazkach to pamietasz jak PO rozwalilo prokurature? Lub jak doprowadzilo do znacznego wzrostu skrajnego ubostwa w PL? Lub jak pieknie i w konsultacji z narodem zreformowali szkolnictwo? A moze kojarzysz w jaki sposob obnizali podatki podnoszac je tylko na chwile? Na pewno pamietasz ogromny wzrost zadluzenia kraju za ich kadencji albo wspaniala reforme OFE. Najlepszym wyznacznikiem wspanialych rzadow niepokalanego Donalda byla ilosc polakow uciekajacych z mlekiem
  • Odpowiedz
@Mentis_capta Ale nie ma czegoś takiego, jak budowa EJ i CPK. Budowa EJ i CPK zostanie rozpoczęta dopiero przez pana premiera Donalda Tuska. Dotąd było tylko pie*dolenie w TV i finansowanie sobie kampanii z pieniędzy spółek, kupowanie ołtarzy dla kościołów itd.

A teraz będzie multitasking - nie tylko inwestycje, ale i zamknięcie złodziei ku przestrodze dla następnych i tym samym zrobienie z Polski stabilnej zachodniej demokracji, gdzie obowiązują pewne standardy i
  • Odpowiedz
@Kolekcjoner_dusz: Rozdzielny dwie sprawy:
1. To, że Premier krytykuje prezydenta za moim zdaniem również niefortunny wywiad - ma do tego pełne prawo i ja akurat jestem w stanie się z nim zgodzić.
2. To, że premier nie wspiera projektów, które są o iektywnie szansa rozwoju Polski dla pokoleń - to jest dla mnie skandal.
  • Odpowiedz