Wpis z mikrobloga

Jak was w-------ą te durne pomysły Unii i chcecie polexitu, to wyobraźcie sobie że mimo że UK wyszła z uni i trzeba robić deklarację import export dla przewozów towarów, oraz milion innych niekorzystnych rzeczy, to głupie pomysły UE dalej są wprowadzane. Podwójna przegrana. #uk #unia #brexit
NdFeB - Jak was w-------ą te durne pomysły Unii i chcecie polexitu, to wyobraźcie sob...

źródło: 1000050434

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@niegwynebleid: naiwni myślą że wyjście z uni coś zmieni. Jedyna szansa na normalność to będąc w unii wpływać na to prawo i zasady. Nie ma lepszego wyjścia.
  • Odpowiedz
@NdFeB:mnie zastanawia co polacy maja do tych nakretek. To jest przeciez tak mega marginalny temat. Tak w uk sa te kakretki, ale nie ma o to tyle bezsensownej debaty. Kto chce to sobie ja oderwie i tyle. Jedynie od polakow dowiedzialem sie ze to jakis problem.
  • Odpowiedz
mnie zastanawia co polacy maja do tych nakretek.


@mielonkazdzika: A mnie zastanawia skąd u ciebie to uprzedzenie do Polaków. Wpisz sobie lepiej w google tethered caps i poczytaj opinie zwykłych użytkowników z Europy i ich ciepłe reakcje na temat tego wspaniałego rozwiązania.
  • Odpowiedz