Wpis z mikrobloga

@Wokawonsky: Chory z nienawiści człowiek. jak ma problem z zatwardzeniem to siada na kiblu i czyta o sukcesach konfederacji wtedy mu rozwolnienie przechodzi ze złości.
  • Odpowiedz
  • 4
@Jariii: to tylko świadczy o stanie umysłu tych, którzy plusują. Poza tym nie jestem w podstawówce, żeby zależało mi na aprobacie wykopowych randomów. Nie muszę się niczym dowartościowywać ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wokawonsky: Na wykopie większość użytkowników to raczej pseudo prawicowe randomy. Więc nawet w tym środowisku sobie radzi. To już 12 lat mija od rushu konfiarzy na wykop i hodowania kolejnych niedorozwojów.
  • Odpowiedz
  • 13
Na wykopie większość użytkowników to raczej pseudo prawicowe randomy.


@Jariii: xD no tak, mirko jest tego znakomitym przykładem

To już 12 lat mija od ruchu konfiarzy na wykop i hodowania kolejnych niedorozwojów.


@Jariii: czy ci konfiarze byli z tobą w pokoju na 7 lat przed tym gdy konfederacja powstała?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wokawonsky: No właśnie mirko to jest ciekawy przypadek. Tutaj nie da się manipulować minusami i zwoływaniem się. Więc jest bliższe rzeczywistośći.

Wtedy to był UPR czy inny klon Korwina.
  • Odpowiedz
  • 9
@Jariii to jak jest? Mirko, gdzie posty - laurki dla rządu lub hejtujace konfe dostają po 1000 plusów, jest bliższe rzeczywistości? Przecież mówiłeś, że na wykopie większość to pseudo prawicowe randomy. Plączesz się w zeznaniach, albo leki jeszcze nie wzięte
  • Odpowiedz
  • 1
@Wokawonsky: Nie plącze. Mirko to raczej przegladają randomy albo ghosty. To taki wykop dla casuali. Natomiast główna to już imperium bycia niedorozwojem. 5g, pusta ziemia, witamina C na raka, zabójcze szczypawki xD tyle lat jestem biologiem i większych bredni dawno nie czytałem. No ale grunt jest najwyraźniej podatny dla oszołomów.
  • Odpowiedz
Ale jego plusują, a ciebie nie ¯\(ツ)/¯


@Jariii: No faktycznie, wystarczy, że wyjdzie na główną i tonie w minusach xD

No właśnie mirko to jest ciekawy przypadek. Tutaj nie da się manipulować minusami i zwoływaniem się. Więc jest bliższe
  • Odpowiedz
  • 0
na głównej przypadkowi użytkownicy przeglądający wykop ich bombardują minusami.


@wAr1948: To tak nie działa. Gdyby to była prawda to nie musielibyście się zwoływać. Zwoływanie to zresztą kolejna manipulacja. Widzę to zresztą po sobie, rzadko dostaje więcej niż 50 minusów pod znaleziskami o konfie. Więc to raczej constans.
  • Odpowiedz
@Jariii: Przecież to tutejsi lewicowcy się zwołują, żeby wykopać / zakopać coś na szybko :D Absolutnie nigdy nikt z prawej strony mnie nie wołał do pomocy w takim procederze.
  • Odpowiedz