Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: A tymczasem ludzie nie korzystają ze swoich elementarnych praw, robią fotki i marudzą w necie zamiast poprawić jakość życia w swojej okolicy xD Nigdy tego nie zrozumiem
  • Odpowiedz
  • 118
@maad to akurat nie moje, jakaś baba na grupę wstawiła. Ale wszelkie rozmowy z psiarzami zwykle kończą się agresją i wyzywaniem - sama byłam świadkiem, a kobieta tylko zwróciła uwagę żeby posprzątać po psie, więc nie ma to jakiegoś wielkiego sensu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To samo masz jak grupki patusów drą się pod oknami czy jak chcesz menela przepędzić czy jak ktoś ci zastawił wjazd do garażu itp Jak ktoś jest biernym leszczem to inni to wykorzystują. Po drugie od tego masz straż miejską, policje i urzędy - nawet jeśli nie zadziała za pierwszym razem to po 50 zgłoszeniach ktoś ruszy dupe
  • Odpowiedz
Jak plac zabaw pusty to koniec koncow wedlug mnie lepiej zeby za plotem lazil niz luzem, bo tez sa tacy inteligenci ktorzy pitbulla/amstaffa puszczaja bez kaganca ¯\(ツ)/¯
Powinno byc w parkach troche terenu wydzielonego i ogrodzonego, zeby mozna bylo na spokojnie psa puscic, bo teraz to sa jakies klatki gdzie pobiega sobie jakis york albo chihuahua co najwyzej, zeby rzucic pilke mojemu specjalnie poza miasto na pola musze leciec z nim xD
  • Odpowiedz
@okusuri: wybudujcie mi infrastrukture zebym mogl wyprowadzac mojego gowiaka, wybudujcie mi infrastrukture zebym mogl chodzic po chodniku, wybudujcie mi infrastrukture zebym mogl jezdzic autkiem albo samochodem, NALEZY MI SIE
wyobraz sobie ze posiadanie kundla generuje wplywy do budzetu bo kupujac mu zarcie/zabawki place VAT, weterynarz placi podatki, a podniesione zadowolenie z zycia obywateli ktorzy maja psy pozytywnie wplywa na kraj, no ale wiadomo, kazdy powinien siedziec w piwnicy i ogladac
  • Odpowiedz
a podniesione zadowolenie z zycia obywateli ktorzy maja psy pozytywnie wplywa na kraj,


@harrame: to by trzeba było zapytać rodziców rozszarpanej przez psy dziewczynki ostatnio
Psy i psiarze to patologia, trzeba im utrudniać życie a nie ułatwiać
  • Odpowiedz
@podjad3k: Np. prawo do zwiadomienia policji, straży czy kogokolwiek uprawnionego o wykroczeniach, przestępstwach. Masz prawo wymagać by inni przestrzegali prawa. Któreś artykuły z konstytucji mówią o ochronie życia i mienia publicznego. Można heheszkować że policja jest nieudolna ale sam sobie odpowiedz ile takich sytuacji rzeczywiście zostaje zgłoszonych a ile zdjęć leci na fb dla lajków
  • Odpowiedz
to by trzeba było zapytać rodziców rozszarpanej przez psy dziewczynki ostatnio


@okusuri: Wnioskujesz tez o zakaz samochodow? Ostatnio tez 12 latek zmarł bo w niego typ wjechał. Albo o zakaz nozy i broni bo ożenili komus kose albo jakis czas temu typ zastrzelil narzeczonego swojej bylej xD
Wyloguj sie z internetu czasem, bo zyjesz chyba jakimis pojedynczymi przypadkami i myslisz ze tak dziala swiat, jak wyjdziesz z domu nie musisz
  • Odpowiedz
  • 5
podniesione zadowolenie z zycia obywateli ktorzy maja psy pozytywnie wplywa na kraj


@harrame psy to obciążenie dla środowiska, bo trzeba wytwarzać więcej mięsa na karmy. #!$%@?ą wszystkie trawniki uniemożliwiając ludziom normalne korzystanie. Potrafią być i niebezpieczne i być zwykłymi szkodnikami - pies nie na smyczy w lesie stanowi zagrożenie dla dzikich gatunków, a mało który psiarz nie puszcza psa wolno. Można tak wymieniać.

Czytanie o kolejnym pogryzionym dziecku czy zagryzionym przez
  • Odpowiedz
psy to obciążenie dla środowiska, bo trzeba wytwarzać więcej mięsa na karmy.


@WielkiNos: czlowiek i jego wymysly to generalnie jest obciazenie dla srodowiska w praktycznie kazdym aspekcie, ale oczywiscie srodowisko jest znaczacym argumentem jedynie wtedy kiedy nam to pasuje xD

#!$%@?ą wszystkie trawniki uniemożliwiając ludziom normalne
  • Odpowiedz
Niebezpieczny to potrafi byc i ołówek jak ktos jest #!$%@? i uzna ze wbije go komus w tetnice szyjna.


@harrame: Ołówek, broń czy samochód też mają 4 łapy, kły i własny rozum, któremu potrafi #!$%@?ć SAMOISTNIE, bez ingerencji właściciela, do tego stopnia, że zagryzie wszystko co widzi na swojej drodze? Typie zamknij już #!$%@?ę z tymi argumentami z dupy xD
  • Odpowiedz
@papaj42: doslownie problemy z psami wynikaja z tego ze wlasciciel jest #!$%@? i nie potrafi go wychowac, albo robi to specjalnie zeby pies byl agresywny, jedyna rasa ktorej #!$%@? samoistnie to pitbulle i wszystko co jest w typie tej rasy xD
Jak dasz debilowi samochod to sie nim #!$%@?, jak dasz debilowi psa to bedzie agresywny xD
  • Odpowiedz
Powinno byc w parkach troche terenu wydzielonego i ogrodzonego, zeby mozna bylo na spokojnie psa puscic, bo teraz to sa jakies klatki gdzie pobiega sobie jakis york albo chihuahua co najwyzej, zeby rzucic pilke mojemu specjalnie poza miasto na pola musze leciec z nim xD


@harrame: Weź bez przesady. Albo masz kundla, który daje radę sobie biegać, albo nie masz. Albo masz kundla, który lubi pobiegać, albo nie masz. Albo
  • Odpowiedz