Wpis z mikrobloga

@gzymspiwniczny: ona umywa rączki i jest ponad te małostkowe konflikty narwanych braci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta baba jest tak toksyczna, że głowa mała. Zniknięcie WSW a co za tym idzie tej ulanej rudej mendy z internetu wszystkim wyjdzie na dobre, a na pewno biźniokom-biżyniokom. (W co nie wierzę swoją drogą)
  • Odpowiedz
  • 3
@Minister_Braku_Kultury jak dla mnie celowo pozwolono się upodlić wąsatemu sumowi, teraz można ponownie wyjść na poważną i odpowiedzialną osobę, ach jak dba, ach jakie przemyślenia.

No i jak już jest ta inna znajomość, to po co jakiś sterowalny chłop? #!$%@?ć przy samej ziemi, zalać betonem. Jeszcze na swoim lajcie mówiła, że ona swojego życia nie puszcza w internet. Bezczelne, bo przecież współprowadząc kanał robi to samo z życiem innej osoby.

Może
  • Odpowiedz
Teraz wchodzi LUDZKA PANI i ustawia chlopecków. Pokazuje prostaczkom jak rozwiązywać konflikty. Powiedzieć, że Sum jest uparty to nic nie powiedzieć, sam z resztą wiesz, jeździł po wlasnym bracie jak po łysej kobyle bo mu się wydawało, że pobryka z młodą picza. Zakochał się xD Przeceniasz ja raczej jeśli chodzi o planowanie. Baba chciała pokręcić trochę kontentu z tylniego siedzenia jak sławula, ale ja to przerosło i zaczynało się robić gardłowo -
  • Odpowiedz