Wpis z mikrobloga

Ilu z Was korzysta ze zdefiniowanych przez siebie własnych kategorii na wykopie? Tworzy to coś, ala "subreddity", ale o tyle lepsze, że nie jest tam nigdy pusto, bowiem bazują one na istniejących tagach.

Tworzy się je poprzez: https://wykop.pl/utworz-kategorie albo poprzez zdefiniowanie własnej na podstawie istniejącej:

Polecam na przykład dodać się do:
- #tesla #spacex #elonmusk #neuralink

Ja korzystam sobie z:
- #tesla #spacex #elonmusk #neuralink #tsla (z dodatkowym tagiem #tsla, gdzie pojawia się dużo wpisów w kontekście akcji Tesli)

Jeżeli wydaje się Tobie to ciekawe, zaplusuj ten wpis. Niech inni się dowiedzą, że można sobie tak poprawić "swój wykop" :)

#tesla #spacex #elonmusk #neuralink #tsla
anonimowy_programista - Ilu z Was korzysta ze zdefiniowanych przez siebie własnych ka...

źródło: Screenshot 2024-07-10 at 00.20.37

Pobierz

Czy korzystasz ze zdefiniowanych przez siebie kategorii na nowym wykopie?

  • Nie 78.3% (36)
  • Tak (jednej) 4.3% (2)
  • Tak (więcej niż jednej) 17.4% (8)

Oddanych głosów: 46

anonimowy_programista - Ilu z Was korzysta ze zdefiniowanych przez siebie własnych ka...
  • 8
  • Odpowiedz
Źle się to przełącza - trzeba mieć lewy pasek otworzony :-/ Jakby się to na belce u góry pokazywało (obok główna/wykopalisko/mikroblog) albo na zwiniętym pasku zamiast tych bezużytecznych "ciekawstki/..." to byłoby lepsze.
  • Odpowiedz
@WykopX: Słuchaj, mam taki problem z wykopem, że od chwili aktualizacji, przestał mi działać ctrl+enter do wysyłania postów. Muszę kliknąć myszą na "wyślij". Czy to jest tylko mój problem (specyfika mojej platformy) czy wycięli tą funkcjnalność? Ewentualnie czy da się ją przywrócić stylem czy nie?`
  • Odpowiedz
@kwanty skrypt Wykop XS umożliwia włączenie skrótu do wysyłania nowego wpisu/komentarza za pomocą wybranego skrótu:
- CTRL+ENTER
- CTRL+S
- ENTER
  • Odpowiedz