Wpis z mikrobloga

#astronomia #ufo Dzisiaj, około 23.15 nad wolsztynem z zachodu na wschód przemieszczał sie dziwny obiekt, widziałem go ja i jeszcze dwie kobiety, które spotkałem gdy jechałem za nim rowerem, ktoś coś widział? Wyglądało to jak satelita z dużą poświatą, która sie jakby rozpływała wokól tego obiektu. Czy nad Polską miał przelatywać dzisiaj jakiś nietypowy obiekt?
  • 9
  • Odpowiedz
@mowie_nie: kurde...też dziś coś około tej godziny widziałem... stałem na plaży i widziałem takie światło które lecialo na wschod i miało takie jakby 2 poświaty które sie oddalaly od głównego światła, potem znikały a potem znowu pojawiały. Tak jakby się główne źródło światła rozszczepiło na 2 wtf...
  • Odpowiedz
  • 0
"Widok który zafundowała nam rakieta ARIANE 6 podczas przelotu po 23:00 to był AWARIA silników korekcyjnych rakiety.

Rakiety nie udało się ustabilizować przez co nie została zepchnięta do atmosfery, co planowano podczas tego okrążenia.

Oznacza to, że wkrótce czeka nas kolejny przelot widoczny z Polski! Rakieta jest na orbicie o wysokości ponad 500 km więc czas obiegu wynosi pewnie ok. 100 minut. Kolejny przelot powinien być widoczny ok. 00:40 (postaram się to doprecyzować).

Nie
  • Odpowiedz