Wpis z mikrobloga

#elektryka

Witam proszę o pomoc. Mam domek na działce, który wynajmuję i nie mam pojęcia co się stało ale po burzy nie ma prądu. Znalazłem dwa bezpieczniki topikowe, które były uszkodzone. Otworzyłem taki dekiel a tam cuda. Czy jest coś co można tu wymienić albo sprawdzić na własną rękę?
Apex113 - #elektryka 

Witam proszę o pomoc. Mam domek na działce, który wynajmuję i ...

źródło: IMG_6313-1720551673362

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Apex113: Dzisas marija co to jest? :DDD
I jak widze u sasiadow za granica :)

Pozostaje Ci sprawdzic bezpieczniki. Reszta to raczej przekazniki (bog jeden wie po co) i raczej to nie one nawalily.
  • Odpowiedz
  • 0
@Apex113: a ten przełącznik obok bezpieczników z czarownymi znaczkami to on był jakby wypukły ze dało się go wcisnąć czy on też mógł się spalić?
  • Odpowiedz
@Apex113: chłopie masz tam tyle tego napakowane a każda z tych dupereli od uderzenia pioruna miała prawo się zepsuć, skrzynka zamykana na śruby może być dobrym tropem o ile nie ma plomb bo wtedy nie powinieneś jej sam otwierać
  • Odpowiedz
@Apex113 ktoś wie co to u góry opisane? Jakieś styczniki k---a do gniazd albo przekaźniki do oświetlenia z poprzedniego stulecia? Wtf?? Wygląda z deka jak styczniki, ale po c--j to na działce?
  • Odpowiedz
@korni007: oświetlenie zewnętrzne, piwnica, wc, szopka, narzędziownia. Jakiś majsterkowicz tutaj urzędował i może to jest po prostu oświetlenie na przekaźnikach
  • Odpowiedz