Wpis z mikrobloga

@strike_lucky: Rydygier to jeden z najgorszych szpitali w Krakowie pod względem SORu. Moja trafiła tam z ogromnym bólem brzucha, potrzymali kilka godzin, dali przeciwbólowe i kazali wracać do domu. Po jej powrocie po kilku godzinach pojechaliśmy do Żeromskiego, gdzie (oczywiście po kilku godzinach czekania) lekarz powiedział, że kogo #!$%@? w Rydygierze żeby ją wypuścić jak ona potrzebuje pilnej operacji (niedrożność jelit)

Czy robiła kupę, wypuszcza gazy? Jeżeli tak to PRAWDOPODNIE
  • Odpowiedz
@W_k_u @strike_lucky moja dziewczyna prawie zmarła przez niedrożność bo podobnie nie chcieli przysłać karetki i zalecali jakaś typowa farmakologię a jeden lekarz który przyjechał zamówiony prywatnie stwierdził że to nerwica i przepisał jakieś psychotropy... Finalnie okazało się że to niedrożność jelit i już zaczynającą się martwica.
  • Odpowiedz
@strike_lucky: Jeżeli możecie sobie pozwolić na wydatek 400zł to ten lekarz w krakowie jest dość kompetenty - Łukasz Turczynowski - proktolog, gastrolog, chirurg i ma terminy na poniedziałek. Krew a kale to raczej zły sygnał ale nie musi być poważny - zgaduje, że zleci jej gastroskopie i kolonoskopie i będzie potrzebna kolejna wizyta. Krew i bóle mogą być powiązane z lekami jeżeli jakieś bierze (efekty ubozcne). Zaznaczam, że nie jestem
  • Odpowiedz
@strike_lucky: A co do niedrożności jeszcze, jeżeli twoja dziewczyna miała kiedykolwiek operacje na brzuchu (czy to wycięcie wyrostka, albo operacje na jajnikach) to po prostu szansa jest większa na zrosty na jelitach i niedrożność.
  • Odpowiedz