Wpis z mikrobloga

IShowSpeed, "hebanowy książę", na widok którego ostatnio p0lki były całe mokre, próbuje podrywu w Korei Południowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość Koreanek nawet na niego nie spojrzało, bo dla nich to ujma na honorze, żeby się spotykać z czarnoskórym.
Ale wiadomo, dla naszych witaminek to już nawet hindus będzie ok, a taki murzynek z prawdziwego zdarzenia to już dopiero rarytas.

#famemma #ishowspeed #p0lka #mokebe #logikarozowychpaskow #koreanka
Papileo - IShowSpeed, "hebanowy książę", na widok którego ostatnio p0lki były całe mo...
  • 17
  • Odpowiedz
@Papileo: Widać jak go ignorują... nie to co te Polki dupodajki. Wszędzie porządne kobiety za cudzoziemcami się nie obejrzą ale te POLKI?! Tylko widzą mokebe i już gołe chodzą i mokre bleh te Polki
F....._ - @Papileo: Widać jak go ignorują... nie to co te Polki dupodajki. Wszędzie p...
  • Odpowiedz
@Papileo: Dobra, to teraz ci coś opowiem. Wystarczy, że będziesz w jakimś miejscu podejdzie do ciebie kilka osób i niektóre laski myśląc, że jesteś jakiś popularny nawet nie wiedząc kim jesteś będą sobie z tobą chcialy zdjęcie zrobić myśląc, że jesteś sławny.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: stary nie chce mi się wchodzić na twój profil, żeby się upewnić jak często i o czym piszesz, ale mogę stwierdzić na pewno, że masz problem. Gdzieś tam mi sie przewiniesz w komenatrzach i kiedy bym nie widział to ty dojeżdzasz baby ( ͡º ͜ʖ͡º) jakie to one nie są, p0lki, wiadomo ( ͡º ͜ʖ͡º) Są dwie opcje, albo
  • Odpowiedz
Gdzieś tam mi sie przewiniesz w komenatrzach i kiedy bym nie widział to ty dojeżdzasz baby


@Seroxik: Wolnego, akurat w tej kwestii to ja jestem sędzią sprawiedliwym jeśli nie podobają mi się jakieś zachowania kobiet to o nich piszę, jeśli nie podobają mi się jakieś zachowania mężczyzn to o nich piszę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 co ty #!$%@?. Nie podobają ci się zachowania kobiet XD czyli nie podoba Ci się że oddychają? Czy to że srają? Jakie mają inne wspólne cechy? Czy jak...no #!$%@? nie rozumiem. 04 na końcu niku to twój rocznik?
  • Odpowiedz
@moemgo: Przepraszam, ale nie zamierzam ci więcej odpowiadać ponieważ dyskusji z tobą to jest zwyczajna strata czasu. Nie masz argumentów więc próbujesz kręcić bat z gówna lub używać wieku jako mojego argumentu, tak 04 nawiązuje do mojej daty urodzenia, ale nie jest to rok tylko dzień i miesiąc. Z resztą jak już pisałeś o wchodzeniu na profil na swoim wyraźnie napisałem, że pierwsze auto miałem w 2017 roku w ciężko
Cztero0404 - @moemgo: Przepraszam, ale nie zamierzam ci więcej odpowiadać ponieważ dy...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-07-09_190843_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
@Papileo: tymczasem potwierdził się stereotyp o Polsce jako Burdel Europa, a Gola oprócz zebrania elity polskich #!$%@? dla mokebe sam by nadstawił, pokazując jak polska populacja męska jest "bezproblemowa" w załatwianiu Polek seksturystom
  • Odpowiedz
@Papileo: ah to wyższa cywilizacja.
A u nas ? Tak naprawdę to wstyd być Polakiem, to tak jakbyś się przyznał że twoja matka to prostytutka. Polska to burdel Europy. Każdy z za granicy jak powiesz że jesteś z pl to ci powie że miał dziewczynę P0lke.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 kiedy próbowałem użyć wieku jako argumentu? Im starszy byś był tym głupszy o to mi chodziło między słowami. Gdybyś był 04 to bym rozumiał jeszcze twoje myślenie.
  • Odpowiedz