Wpis z mikrobloga

Mirasy, nie zawiode sie jak kupie Armaf Club De Nuit Urban Man Elixir?
Nie mam wygorowanych oczekiwan za perfumy lekko powyzej 100 zl.
Obecne wypusty BdC, YSL, Diora, czy nawet dylanik boży to nie jest to.
Nie wali spoconym arabem, trwalasoc i projekcja na fajnym poziomie?

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
@HighQuality777: Straszny mocarz i ciężko mi znaleźć okazję, żeby się nim spisikać. Za każdym razem jak wącham korek to bardzo mi się podoba, ale jak przychodzi moment wybrania jako daily perfume to wymiękam. I na pewno nie zapach na lato. Trzeba będzie poczekać, aż się ochłodzi. Wg mnie powinieneś upolować gdzieś dekant. Na pewno lepsza jako zapach daily w tym stylu będzie Prada Luna Rossa Carbon.
  • Odpowiedz
@Omniscient: moglbys opisac co ci nie siedzi w nim? chodzi o zbyt nachalna projekcje, bardziej syntetycznosc soku, czy po prostu ciezke nuty. co do prady carbon mialem gdzies z tylu glowy ten zapach, ale podobno (jak to zazwyczaj) nowe wypusty srednio z trwaloscia a na tym mi zalezy, stad zainteresowanie armafem
  • Odpowiedz
@HighQuality777: Właśnie zapachowo mi siedzi i nawet jak myślę czy nie sprzedać, idę i wącham i uznaję, że chcę mieć ten zapach w kolekcji. Na moje za mocna projekcja dla samego nosiciela i zakładam, że też dla otoczenia.
  • Odpowiedz
@HighQuality777: kolega z biura używa. Od rana zapach ciągnie się po korytarzach, w biurze czuć go z kilku metrów przez całe 8h. Zapach ma tak naprawdę 2 fazy. Pierwsza to Dior Sauvage Parfum i trwa to ok 2-3h a później skręca bardziej w stronę słodszego CDNIM. Ja swojego sprzedałem bo zupełnie go na sobie nie czułem ale teraz wiem, że jest potężny i nawet bardzo przyjemny
  • Odpowiedz