Wpis z mikrobloga

@Patryk4: generalnie wszystko xd nie tylko geje, jednak zdecydowanie większość zachowanie seksualnych oni wykonują. Znalezienie zużyte gumy nawet w jakuzzi to nie pojedyncze incydenty w Aquaparku.
  • Odpowiedz
@Basiura89: pewnie krotko bo nie bedziecie chodzic a potem łola boga nikt o nas nie mysli XDDD


@NaczelnyAgnostyk: jest jeszcze jedna opcja: zaraz będzie inna afera bo "sauna for men" przyciągnie grupę panów lubiących panów i będą się tam rozgrywać specyficzne wydarzenia przy okazji... xD
  • Odpowiedz
@Jeden_rabin: jestem ciekawa jakie będzie zainteresowanie. Wielokrotnie słyszałam że jakaś kobieta czuje się skrępowana przy mężczyznach ale nigdy na odwrót, może wypowie się jakiś pan skrępowany obecnością pań i powie jakie to ma podłoże? Lub z jakich innych powodów wybrałby się na to wydarzenie? Serio pytam
  • Odpowiedz
@tussipect: to chyba tych "hetero" Bo gejowskie sauny to NIC nowego I orginalnego xD


@NaczelnyAgnostyk: powiem tak, na szczęście jest to temat dla mnie całkowicie obcy więc jest to jeden z nielicznych przypadków gdzie będę szczęśliwy że jestem laikiem w temacie ;)
  • Odpowiedz
@oszty po obu stronach można znaleźć jakieś patologiczne jednostki. Mam znajomych którzy odpuścili sobie saunowanie przez atmosferę jaką wprowadzają kobiety w saunie. Jak są ze swoim facetem to potrafią się zachować ale najgorzej jest jak przyjdą 2 psiapsi albo, co gorsza, przyjdą w jeszcze większym gronie.
Ja wyglądam przeciętnie więc żadnych komentarzy w stosunku do siebie nie słyszałem ale znajomi to stali bywalcy siłowni, przywiązują do wyglądu dużą wagę i rzeczywiście
  • Odpowiedz