Wpis z mikrobloga

‼Uwaga Bardzo Pilne Zaginęła Daria Gąsiorek , 16 lat‼

#morag #warminskomazurskie #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #pomorskie #calapolska

❗️❌Bardzo wszystkich prosimy o maksymalną ilość udostępnień postu , istnieje realne prawdopodobieństwo , że zdrowie lub życie zaginionej może być zagrożone - jak przypuszczają bliscy zaginionej biorąc pod uwagę fakt , że ostatnie połączenie telefoniczne (przez Kamerkę) z Darią zakończyło się tym , że ktoś wyrwał jej telefon z ręki nastolatka może aktualnie być aktualnie przetrzymywana wbrew własnej woli oraz może być odurzana narkotykami❗️❌

⚠️Daria jest mieszkanką miejscowości Morąg . Nastolatka w poniedziałek dnia 24.06.2024 roku około godziny 16:00 wyszła ze swojego miejsca zamieszkania , informując bliskich , że idzie do koleżanki , jak jednak wynika z dotychczasowych ustaleń nie kontaktowała się z koleżanką ani do niej nie dotarła . Niestety Daria od tamtej pory nie nawiązała ponownego kontaktu z rodziną (jej telefon komórkowy pozostaje nieaktywny) , nie powróciła również również do swojego miejsca zamieszkania a jej aktualne miejsce pobytu oraz jej dalsze losy pozostają nieznane . Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i bardzo za nią tęsknią , to w ich imieniu chcielibyśmy prosić wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu nastolatki⚠️

🚨BARDZO WAŻNE : Najprawdopodobniej Daria spotkała się z mężczyzną poznanym przez internet o nicku Lucyfer , który jest mieszkańcem Kartuz . Ostatnie logowanie telefonu zaginionej wskazuje na to , że Daria mogła (lub w dalszym ciągu może) przebywać na terenie Trójmiasta . Chcielibyśmy w tym miejscu zaapelować do wszystkich czytelników naszej strony z prośbą o zwracanie szczególnej uwagi a w przypadku zauważenia podobnej osoby bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z odpowiednimi służbami lub z redakcją naszej strony - wszystkim gwarantujemy pełną anonimowość🚨

✍Rysopis zaginionej nastolatki :

✅162 cm wzrostu

✅Szczupła budowa ciała

✅Znaki szczególne : tatuaże (krzyż na piersi oraz tatuaż na lewej ręce napis Antoś i data urodzenia) .

❌Nastolatka w dniu zaginięcia ubrana była w czarny dres z białymi paskami❌

📞Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionej dziewczynki lub takie , które mogły by się przyczynić do jej odnalezienia lub ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Morągu pod numerem telefonu : 47 732 44 00 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112 .

📩 Można również kontaktować się z nami pisząc na Śladami zaginięć i tajemnic kryminalnych

❗️Wszystkim gwarantujemy pełną anonimowość❗️

❗️Jesteśmy w kontakcie z rodziną❗️

#zagniecia #rozowepaski
czykoniemnieslysza - ‼Uwaga Bardzo Pilne Zaginęła Daria Gąsiorek , 16 lat‼

#Morag #w...

źródło: temp_file1010640623577712053

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
16 lat, na lewej ręce Antoś i data urodzenia xD oplułem telefon, wiem jestem #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Adicts: w takich chwilach wszyscy jesteśmy trochę #!$%@?, mnie jeszcze rozwala nazywanie jej przez autora "dziewczynką" xd chociaż zauważyłam że i autor robi sobie bekę

poza tym wiadomo,
  • Odpowiedz
WPadła w szał kutang ;) lato jest. Wyszaleje się i wróci a rodzina będzie prosić o nienagłaśnianie tematu ;)
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza no, inteligenta mamusia tego Antosia, nie ma co. Zrobić dziecko w wieku 14 lat to trzeba mieć ułożone w główce, że hoho. Aha, i jak rodzinka dwóch tygodni potrzebowała, żeby się ogarnąć, że CURCI nie ma, to jest przezabista, patola robi patole i ją odchowuje, zajebista karuzela #!$%@?.
  • Odpowiedz