Wpis z mikrobloga

#tinder Jedna dziewczyna kilka razy mi się przewijała na tinderze, za każdym razem dawałem w prawo, ale nie było matcha. Wczoraj byłem na siłowni, patrzę - podchodzi do stanowiska obok i zaczyna robić pullupy. Zapytała czy będzie mi przeszkadzało jak na chwilę postawi telefon, żeby się nagrać. Luz, spoko. Potem jak kończyłem trening to jej machnąłem i się uśmiechnąłem, ona to samo. Poszedłem do szatni i mówię do siebie "raz kozie śmierć, #!$%@?ć" - wyszedłem z szatni, podszedłem do niej, zagadałem, dostałem IG i cyk, jesteśmy umówieni na zapoznawczy trening/spacer w weekend :D Dawno nie miałem takiego przypływu endorfin. Konkluzja: Tinder < Real, czasem trzeba się odważyć i wyjść ze strefy komfortu
  • 19
  • Odpowiedz
@Wojti92: ostatnio ktoś tu robił ankietę, czy powinno zagadywać się do randomowych ludzi w realu. tutaj, czyli na tagu dla przegrywów, którzy nie wychodzą z domu xD zgadnij, która opcja wygrała
  • Odpowiedz
  • 0
@razdwatrzy55: Dzięki! wynik spotkania jest kwestią drugorzędną, najważniejsze było dla mnie samo "zagadanie". Ogólnie to to jest dziwne u mnie, nie mam absolutnie problemu gadania z ludźmi, jestem ekstrawertykiem, mam więcej przyjaciółek niż kumpli, a jak mam zagadać obcą laskę to mam w głowie, że to głupie xD
  • Odpowiedz
Bo dla mnie nagrywanie samego siebie to raczej red fla


@AnonimoweLwiatko: nagrywanie siebie na siłowni jest powszechną praktyką

Nikt do tego nie wali konia ani nigdzie nie wstawia

Chodzi przede wszystkim o wychwycenie swoich błędów w technice. Jak nie popatrzysz z boku to nie zobaczysz pewnych rzeczy. No i często jest to dla trenera personalnego żeby właśnie mógł pomóc ocenić czy wykonujemy wszystko poprawnie. Nagrywanie się to jest nawet jedna
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: normalnie - z tyłu. Z tego ujęcia możesz wszystko wychwycić: czy fazy ekscentryczna i koncentryczna są odpowiednio długie, czy ułożenie rąk jest odpowiednie, czy odpowiednio angażujesz w to plecy czy może bardziej pracę przejmuje biceps, czy nie pomagasz sobie za bardzo nogami etc. Nie wiem w czym problem.
  • Odpowiedz
Nie wiem w czym problem.


@MaddieBaddie: W ustawieniu tego żeby wychwycić wszystkie szczegóły. Stawiasz telefon po drugiej stronie siłowni czy na jaki dystans, że ma wszystko złapać? Na jakimś urządzeniu? Na jakiej wysokości? Nie łapie za bardzo bo jedyne co mi przychodzi do głowy to postawić obok albo położyć i widok z dołu do góry żeby był, a to daje gówno, a nie odpowiedni kąt do określenia techniki. Nie umiem
  • Odpowiedz
dostałem IG


@Wojti92: czuję się młodo (na ogół ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale zadziwia mnie jak to się pozmieniało, kiedyś się wymieniało numerami telefonów, potem fejsbukami, a teraz IG. Pewnie następny tiktok w kolejce czeka :D
  • Odpowiedz
@Precypitat: trzeba kuć żelazo póki gorące i najlepiej od razu zaprosić na kawę, nawet na 15 minut, ewentualnie jak się gdzieś śpieszy to ją odprowadzić. Co ci z jej IG jak do niej piszą setki facetów dziennie.
  • Odpowiedz