Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #seks #ankieta #zwiazki #logikarozowychpaskow
Pytanie do dziewczyn. Jakbyście zareagowały, gdyby Wasz mąż/chłopak/kochanek powiedział do Was: ,,Samico, najwyższa pora doprowadzić do rozpłodu, czas na krycie". Podnieciłaby Was ta stanowczość oraz zwierzęce, prymitywne określenie na stosunek seksualistyczny oraz proces zapłodnienia czy wręcz przeciwnie uznałybyście to za żenadę i cringe?

Jak wyżej

  • Bardzo to podniecające dla mnie - różowa 22.9% (36)
  • Obleśne i niesmaczne - różowa 24.2% (38)
  • Jestem facetem - sprawdzam wynik 52.9% (83)

Oddanych głosów: 157

  • 9
  • Odpowiedz
@Felixu po cholere używacie nagminnie słów "stosunek seksualistyczny"? Juz po tym widac, ze macie problem z samymi slowami wokol tego tamatu a pytacie jak sie odzywać do kobiet. Dajcie sobie spokoj bo to pokazuje jak bardzo jestescie niedojrzali.
  • Odpowiedz
  • 9
@lostname: nie zesraj się. Jestem artystą wrażliwym na piękno, to ja wymyśliłem te określenia i one zapisały się już w slangu wykopowym. Gumcel, spustcel, stosunek seksualistyczny i wiele innych zostanie na zawsze w mainstreamie. Przez tysiąclecia będą one pamiętane przez następne pokolenia. To moje Exegi monumentum - zbudowałem pomnik. To moja spuścizna, nikt mi tego nie odbierze.
  • Odpowiedz
@Felixu no właśnie się zesrałem jak czytam takie #!$%@? słowa które wymyśla niedojrzały koleś co ma problemy z kobietami a później sra po necie głupimi wysrywami na tematy damsko męskie.
  • Odpowiedz