Wpis z mikrobloga

Nie wiem, czy @NowyStaryMirek ma syndrom biedaka czy trolluje, to że blokuje wiadomości tych którzy go wyjaśniają wskazuje na to że to raczej syndrom biedaka, bo troll karmi się odpowiedziami łapiącymi bait. Twoje chińskie gówno kosztujace 100 zł po kupieniu jest warte 10 zł, natomiast mój zestaw Lego nie dość że nie traci na wartości to po latach oddaje jeszcze inflację gdybym chciał sprzedać i to jest piękna cecha która sprawia że Lego jest nieśmiertelne i nikt nie zniszczy ich monopolu, a takie robaki będą musiały w nieskonczonosc placząc pisać w internecie że oni sa bardzo zadowoleni ze swojej poodrobki lego by sie dowartosciowac bo sa rozgoryczeni ze ich nie stac na Lego.

#lego
  • 15
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: Jak czytam takie posty to aż chce się stanąć po stronie ludzi mówiących że Lego to dziecinada xD #!$%@? cię to obchodzi, po co się produkujesz? Jak masz z nim kose to go daj na czarno i tyle a nie zawracasz dupę ludziom których tylko interesują klocki.
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek leavethemultimilliondollarcompanyalone.jpg xD

No ale serio to #!$%@? mnie jak ktoś swoje pieniądze wydaje, każdy ma swój rozum, idee i wartości którymi się w życiu kieruje i to jego sprawa.

@Czekoladowymisio znajdź jakieś pożyteczne zajęcie bo takie personalne wpisy to dziecinada.
  • Odpowiedz
@Czekoladowymisio: nie ma coś produkować, jak ktoś jest idiotą i ma swoje problemy to niech se je ma. Nie uświadomisz i nic nie zmienisz. W życiu tacy ludzie szybko uciekają bo nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś.
Ja mam w dupie podróbki, nie biednieje, więc kupię sobie LEGO. Ostatnio to już mniej kupuje przechodzę na budowanie i granie w planszowki.
  • Odpowiedz