Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz obejrzałem film pateca z akcji z nocowaniem w ruskiej stacji kosmicznej. Generalnie ciekawi mnie ile trzeba tam zapłacić łapówki za wejście żeby wbić i ponagrywać, bo nie do końca chce mi się wierzyć w to jak musiał on unikać ochrony skoro trochę $$ załatwiło sprawę.

Nie zmienia to faktu, że faktycznie Patec to absolutna topka podróżniczych youtuberów u nas

#friz #youtube
#patec
yahoomlody - Dopiero teraz obejrzałem film pateca z akcji z nocowaniem w ruskiej stac...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kris-90 na ten moment jest to niemożliwe że wzgledu na zamknięcie Korei Północnej, chociaż możliwe że w ciągu 1.5 roku się w końcu otworzą. I ciekawi mnie jak wygląda kombinowanie z paszportami (tzn. dobrze "zgubic" I wymienić co jakiś czas) jak również z kolejnością krajów żeby je odwiedzać żeby najsprawniej szło bez problem
  • Odpowiedz
  • 0
@kris-90: KOCHANI JESTEŚMY WŁAŚNIE W SOMALII <CIĘCIE> NO DZISIAJ ROBIMY CZELENDŻ Z GOŚCIEM SPECJALNYM <CIĘCIE> <PODNIOSŁA MUZYKA> NO DZISIAJ ROBIMY MUKBANG W HOTELU W SOMALII DOBRA DOBRZE BYŁO DO ZOBACZENIA W KOLEJNYM ODCINKU NIE ZAPOMNIJCIE O LOTERII
  • Odpowiedz
nie do końca chce mi się wierzyć w to jak musiał on unikać ochrony


@yahoomlody: tylko że to nie jest żaden specjalnie chroniony obiekt. On nie ma żadnego znaczenia. Raz na dwa dni podjadą tam jakieś dziadki z grupą inwalidzką żeby sprawdzić czy nie ma jakichś wandali. Widziałeś tam pełno graffiti, tam dzieciaki wbijają na lajcie. Oczywiście jakby akurat go zobaczyli to mogliby go zgarnąć na dołek a obcokrajowiec który
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Troche dolarów załatwiło by sprawe... przypominam ze rosja jest w stanie wojny, a rosjanie maja wyprane mózgi i krzywo patrza na ludzi z NATO, połącz kropki i zadaj sobie pytanie, jak i komu miałby je dać.
  • Odpowiedz
@yahoomlody do Korei Północnej jeżeli chodzi o paszport to nie masz podbitego swojego tylko jakiś inny. I generalnie Korea ma wybite w to czy byłeś wcześniej w jej południowej wersji czy w USA. Przynajmniej takie coś wyciągnąłem z kanału Pozdro z Krld gościa co wiele razy był w krld
  • Odpowiedz
  • 0
@Przedlak95 ja mówię że teraz się NIE DA pojechać do Korei pln, bo jest zamknięta dla turystów, dopiero w tym roku otworzyła się tylko na rosje i przyjęła jedynie 2 wycieczki stamtąd i nie wiadomo kiedy powrócą do przyjmowania turystów. Dlatego fakt, że chłop zakłada pobicie rekordu w najszybszym odwiedzeniu krajów, kiedy na ten moment odwiedzenie przynajmniej jednego kraju jest niemożliwe, świadczy o tym że typ nie mówi serio od samego
  • Odpowiedz
@yahoomlody to wiedziałem, też się nad tym zastanawiałem. Ja to przekminiam tak że odwiedzi KRLD W DMZ przez Koreę pd i powie byłem w Korei Północnej elo. Bo to jest jedyny sposób gdzie możesz być jednocześnie w dwóch krajach od strony południowej
  • Odpowiedz
. I ciekawi mnie jak wygląda kombinowanie z paszportami (tzn. dobrze "zgubic" I wymienić co jakiś czas)


@yahoomlody: pamietaj też że miejsce w paszporcie jest ograniczone wiec i tak na jednym nie da sie tego zrobić
  • Odpowiedz