Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwe zapłodnienie podczas seksu w prezerwatywie gdy nie doszło do jej pęknięcia, ani się nie zsunęła? Czy możliwe są jakieś mikro uszkodzenia nie widziane gołym okiem? Ex mi napisała, że jest ze mną w ciąży, zrobiła test, ale nie mogę w to uwierzyć

#ciaza #seks
  • 65
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem: Ale wkładają kobietom.
Jakbym napisał "na 100 par" to byś mógł się przyczepić, że przecież kobieta może mieć więcej partnerów seksualnych, albo uprawiać seks poza związkiem.
Musiałby napisać "100 kobiet, które nie stosują innych środków antykoncepcji, a których partnerzy za każdym razem używają prezerwatyw (podczas stosunków seksualnych z daną kobietą)"
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem: Bo skuteczność antykoncepcji nie mierzy się licząc ile stosunków na sto zakończyło się ciążą, a ile na sto kobiet stosujących daną metodę zaszło w ciążę w ciągu roku.
Edit:
Czyli przy skuteczności 98% i 100 stosunkach rocznie, matematyczne ryzyko ciąży wynosi 0,02% za każdym razem. (zakładając, że kobieta, która korzysta z danej metody uprawa seks średnio 100 razy w roku).
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem tak, zwłaszcza że dużo osób nie używa prezerwatyw poprawnie. Ja swoją drogą zaszłam w ciążę jak pękła gumka i następnego dnia wzięłam tabletkę po xD Niby miałam 99,99% szans na brak ciąży, a jednak.


@xXxPu55ySl4y3RXxX a miałeś gumkę od samego początku na sobie?


@Lonate: pękła gumka xD
prędzej Ci głowa wybuchnie niz to pęknie :D
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX ogólnie zapłodnienie przy seksie w gumie, która nie pękła, to by musiał być w cholere pech. Ale można, jak ubrudzisz na przykład gumę z zewnątrz nasieniem. Z reguły to jakieś błędy przy manipulacji, no i jak jest kilka stosunków jeden po drugim, to większą szansa przypadkowego wprowadzenia nasienia do pochwy.
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: "Jedną z największych zalet prezerwatyw jest ich skuteczność, która wynosi 98 procent (oceniając ryzyko zajścia w ciążę)." Trafiłeś widocznie na swoje 2% w odpowiednim czasie. Aaaaalbo kto inny ruchał
  • Odpowiedz
@cl_master: Czasami pękają, ale gumki są jak balon, nie zrobi się szczelina tylko cała się rozsypie.
Więc jak czujesz/widzisz, że nie masz nic na #!$%@? to dalej nie jedziesz. No chyba, że akurat w trakcie wytrysku to już pech.
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Od razu DNA i nie zgadzaj się jak poda cię na ojca. Jak nie jesteście małżeństwem to nie będziesz z automatu wpisany jako ojciec.

Powiedz jej że nie uznasz dziecka dopóki nie będzie zrobionych testów DNA.
  • Odpowiedz