Wpis z mikrobloga

Co sie stalo z tym tagiem? Kiedys czlowiek mogl wylapac tu ciekawe informacje, dzisiaj jedyne co tu widze po wejsciu raz na tydzien to obrzucanie sie kałem przez ruskie i kijowskie boty XD
#ukraina
  • 12
  • Odpowiedz
@Xxmuks: Najpierw tag zalały niczym tsunami banderowskie trolle, później do walki z nimi Moskwa skierowała trolli rosyjskich i teraz czytać tego gówna nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Desire22 nie no jak Aryo wrzucał tutaj content na początku wojny to jakaś wartość ten tag miał. Teraz też się zdarzy, że Koniasze i Roberty/Grzeski (full respekt, bez uszczypliwosci) jakąś dyskusje przeprowadza, ale częściej są to przepychanki. Koniec końców mi się wydaje, że chlopaki sie lubią bo sporo czasu spędzają tu razem, ale żaden się nie przyzna xD
No i są wpisy od innych użytkowników, bardziej sensowne, ale jest ich mało.
  • Odpowiedz
@Desire22: @Xxmuks: Tag został #!$%@? jakoś w 2022. Wtedy został zasrany fejkami takimi, że w zasadzie każdą informację można było uznać z góry za nieprawdziwą, bez sprawdzania. Nie trzeba było w znaleziska wchodzić, można było je od razu zakopywać.

Trwała ofensywa z okolic Charkowa w kierunku Oskil, ale już Micek wstawiał jakieś, #!$%@?, brednie o zajmowaniu lotniska w Doniecku. Rok później Ukraińcy kiblowali w Robotyne, ale Micek już
  • Odpowiedz
@Rimbolo: zbanowany tag mam w sumie od początku wojny bo za dużo fake news, ale wejdę jak jrst takie spotkanie w USA jest i ktoś podrzuci jakiegoś tweeta czy video bo wtedy szansa na dobry materiał.
  • Odpowiedz
@Xxmuks: Tag działał dobrze przez kilka tygodni od rozpoczęcia wojny (właściwie pierwsza noc to była taka utopia).
Potem wraz z wejściem bajzedów i innych proukr troli stał się właściwie jednym wielkim propagandowym ściekiem, do którego dołączyły się potem trole prorosyjskie. Obecnie najlepiej omijać z daleka.
  • Odpowiedz