Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwe zapłodnienie podczas seksu w prezerwatywie gdy nie doszło do jej pęknięcia, ani się nie zsunęła? Czy możliwe są jakieś mikro uszkodzenia nie widziane gołym okiem? Ex mi napisała, że jest ze mną w ciąży, zrobiła test, ale nie mogę w to uwierzyć

#ciaza #seks
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karton_ze_szklem tak, zwłaszcza że dużo osób nie używa prezerwatyw poprawnie. Ja swoją drogą zaszłam w ciążę jak pękła gumka i następnego dnia wzięłam tabletkę po xD Niby miałam 99,99% szans na brak ciąży, a jednak.

@xXxPu55ySl4y3RXxX a miałeś gumkę od samego początku na sobie?
  • Odpowiedz
@Karton_ze_szklem:
Nie 100 stosunków, a na 100 kobiet stosujących prezerwatywy jako jedyne zabezpieczenie zajdzie w ciążę w danym roku. W rzeczywistości jest to skuteczność między 85 i 98%. Oczywiście problem z tą statystyką jest taki, że to wyniki na podstawie deklaracji - nie da się przeprowadzić realnego badania na dużą skalę. Musiałbyś monitorować każdy stosunek dużej ilości osób przez długi czas. Osobiście podejrzewam, że o ile nie doszło do pęknięcia,
  • Odpowiedz
Chłopie to przecież jak wygrać w lotto. Jak Ci guma nie pękła to nie ma opcji żebyś wpadł, chyba że babka z kiosku ruchu Ci ją szpilką przebiła. Rob testy na ojcostwo od razu.
  • Odpowiedz