Wpis z mikrobloga

Waszym błędem w wypominaniu, że obcokrajowcy mówią jakie łatwe są p0lki jest to, że myślicie, że je to rusza.

Teksty kobiet i białorycerzyków w stylu "to nieprawda" są absurdalne i nie traktuję ich poważnie. Prawda nie staje się nieprawdą, bo ktoś tak powie. Tak to nie działa xD

Więc jedyna konkluzja jaka się nasuwa to to, że nasze witaminki nie mają wstydu i nie uważają, że rochanie się na lewo i prawo z obcokrajowcami jest złe. To WY uważacie, że one mają jakieś resztki godności osobistej i zmienią się pod wpływem krytyki. No cóż, nie doceniacie naszych witaminek, oj nie doceniacie.
#blackpill #przegryw #p0lka
  • 9
  • Odpowiedz
ale czym tu się w sumie przejmować, niech się ruchają ile chcą


@Damntrain: spoko, niech się ruchają, tylko potem nie zgrywają szarych myszek, które one to w sumie nigdy tego nie robiły, no może raz ale to po pijaku xD
  • Odpowiedz
@Lewacka_zydokomuna: czy ja wiem, że zdecydowanie lepsi? dla przykładu - znam kilku Hiszpanów którzy dla wielu Polek są spełnieniem marzeń, a wielu z nich mieszka z rodzicami do niemalże czterdziestki(co jest tak bardzo krytykowane przez Polki), jeden znajomy dosłownie przestał mieszkać z mamą w tym roku (ma 38 lat) bo mu zwyczajnie zmarła, a nie przeszkadzało to Polkom do wskakiwania mu na kutange mimo że wiele Polek coś #!$%@?, że
  • Odpowiedz
@Jadowityssak: no niby tak, ale jest jak jest. Przez chwile udaje, że nie wie do czego służy to między nogami, ale jak zaczniesz drążyć skałę to oznajmia że lubiła jak ją były lał po pysku w łóżku i że anal jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield

Waszym błędem w wypominaniu, że obcokrajowcy mówią jakie łatwe są p0lki jest to, że myślicie, że je to rusza.


Oni tego nie zrozumieją. Zbyt wielki dysonans poznawczy. Nie ma sensu im tego tłumaczyć. Ale może zwykłe chłopaki i mężczyźni zrozumieją i zdążą się uratować? Warto dla nich głosić słowo blakpilowe.
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Nie do końca, miałem kiedyś na osiedlu dwie koleżanki, które po gimnazjum poszły na hotelarstwo, pewnego razu zacząłem spontanicznie cisnąć bekę że będą się uczyć obsługi gości zza granicy, to były mocno skonsternowane, szczególnie jedna (ta ładniejsza). Ale to było 12 lat temu, a pod tym kątem szybko ewoluujemy, wtedy jeszcze #!$%@? było przez same kobiety potępiane.
  • Odpowiedz