Wpis z mikrobloga

#wroclaw Archicom właśnie wydzwania do chętnych w sprawie swojej nowej PRESTIŻOWEJ inwestycji, która się zowie Powstańców 7D. Ceny oczywiście na telefon nie ma, dowiesz się jeśli przyjdziesz na elitarne spotkanie. Moje pytanie - czy ktoś z Państwa miał już szansę usłyszeć te tajemnicze ceny dla wybranych? Nie chce mi się tracić czasu na ten cyrk, a fajnie byłoby znać ich pierwsze propozycje ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziękuję i pozdrawiam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdjecie_z_wenszem: @asznysz A czego oczekujesz po miejscu gdzie ma być prywatna galeria sztuki?

Niektórzy to tam specjalnie zapłacą więcej bo prawie jak na Złotej moja droga. Nieważne, że od ulicy będzie w #!$%@? głośno, klienci hotelu raz na jakiś czas będą drzeć mordę, a w okolicy jest elitarny plac Zielińskiego :)
  • Odpowiedz
@asznysz: badają ile gotówki ma frajernia jeszcze pod inwestycje

Jak zrobią spend inwestorków w jednym miejscu to bedą mieli jak na dłoni podane kto chce to kupować i za ile

I za tyle im sprzedadzą.
  • Odpowiedz
@asznysz: 17 pięter na tym skrawku trawnika przed Ibisem.
Ja bym strzelał, że zaczną się od 16-17k za metr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Darth_Gohan Tam jeszcze obok są 3 duże biurowce (kolejne 3 w budowie) i kilka nowych wysokich bloków. Generalnie to jest magia jak bardzo zabudowali tę okolicę w kilka lat.
  • Odpowiedz
@Escalade: Moim zdaniem za nisko strzelasz. W dawnej Galerii na Czystej tyle chcieli, a nie było elitarne jak to :)

Tam jest wszystko w okolicy, z wyjątkiem sensownej zabudowy. Można było zrobić dosłownie wszystko po wyburzeniu Poltegoru. Wybrano zrobienie badziewia :)

Magia to jest to, że to tyle lat stało
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: To znaczy chociaż chodziło mi o mocny nacisk na "od 16k" czyli dają za tyle 1-2 lokale z tragicznym układem, żeby można się było reklamować a pozostałe zaczynają się do 18-20k ;)
  • Odpowiedz