Wpis z mikrobloga

Czy jest sens kupować obecnie iPada z 2013-2014 roku? Mowa o modelach air 1 i air 2. AFAIK mają one maksymalnie wsparcie do iOS 12.x. Czy na tej wersji iOS działają najważniejsze aplikacje typu Netflix, Max, SkyShowtime, Canal+, YouTube itd.? W sensie czy tablety te są po dziesięciu latach wciąż „używalne”? Rozważam iPada z uwagi na fakt, że mam ekosystem Apple, a nie jestem pewien czy potrzebuję posiadać tablet i nie wiem jak mi się by z niego korzystało do konsumowania treści. #apple #ipad #tablet #tablety #cokupic
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@nalej_mi_zupy widzę, że mocno siedzisz w temacie. Czy przez Safari również nie ma wówczas możliwości uruchomienia niczego z netfliksa? W takim razie może jakiś używany tablet na androidzie do samego internetu by się nadał w moim przypadku? Spróbowałbym czegoś w okolicach 250 zł.
  • Odpowiedz
Czy na tej wersji iOS działają najważniejsze aplikacje typu Netflix, Max, SkyShowtime, Canal+, YouTube itd.?


@Smartek: Nie

Rozważam iPada z uwagi na fakt, że mam ekosystem Apple, a nie jestem pewien czy potrzebuję posiadać tablet i nie wiem jak mi się by z niego korzystało do konsumowania treści.


Za pińcet masz nowy tablet z aktualnym Androidem, a za tysiak używany iPad z aktualnym iOS. Tyle wystarczy aby przekonać się jak
L3gion - >Czy na tej wersji iOS działają najważniejsze aplikacje typu Netflix, Max, S...

źródło: triangle_tablet

Pobierz
  • Odpowiedz