Wpis z mikrobloga

prawo do zysków z własności? Serio, żeby czerpać zysk z posiadanej inwestycji trzeba mieć do tego specjalne prawo? XD

@malinq jeśli tyle wyniosłeś z kontekstu tego posta to bystryś niczym landlord. Oczywiście miałem na myśli prawo jako domniemaną przez nich gwarancję do tego że zysk będzie i do jego nienaruszalności.

Do tego ta obrzydliwa maniera tworzenia z umowy najmu jakiegoś układu feudalnego.
  • Odpowiedz
@Euro No jak wprowadzasz jakieś niezdefiniowane sformułowania które mają umocowanie tylko w twojej wyobraźni to nie dziw się, że tylko wymyśleni przyjaciele Cię rozumiejąz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JanTadeusz no tak, jemu się należy.

Liczmy 7 mieszkań dla Ukraińców po 3 osoby (bardzo optymistycznie dla nas, bo pewnie po 5-6 osób wchodzi na mieszkanie).
7 mieszkań * 3 osoby *40zl = 840zl dziennie dopłat dla czynszojada xD
  • Odpowiedz
@Goronco: 10 lat temu jak kupiłem mieszkanie, i powiedziałem swojemu landlordowi, że nie będę już u niego wynajmować, bo wyprowadzam się z żoną na swojej to prawie #!$%@? dostał zawału. Normalnie typ do rany przyłóż, ale jak chcieliśmy odejść to się dojebywal do wszystkiego byle nie wypłacić kaucji. Część kasy i tak nie oddał ale #!$%@? mu na grób. To był jakiś taki śmieszny okres że w ciągu miesiąca wyprowadziłem
  • Odpowiedz
parę osób jednak zrozumiało, ale jakoś przeżyję że nie wszyscy


@Euro: argumentum ad populum i prostytuowanie logiki sugerowaniem, że jak ktoś zapulsował, to zrozumiał dokładnie tak samo jak Ty, a nie np. zgodził się z inną częścią komentarza.

Od razu widać, że do szkoły miałeś daleko xd
  • Odpowiedz
@Goronco: ci co brali krechę na górce oraz mają kołchozu po 5 pokoi i więcej mogą się zdziwić niedługo. Uwielbia ten mit, że w Polsce brakuje ciągle mieszkań.
  • Odpowiedz