Wpis z mikrobloga

hej, chcialem od zawsze byc informatykiem i skonczylem nawet liceum mat inf tylko ze nie dostalem sie na studia informatyczne na politechnike wiec bede musial sie sam uczyc programowac

od czego zaczac? dacie jakies fajne tutoriale? myslalem zeby pojsc w robienie stron internetowych bo zawsze mi sie to podobalo, jakbym byl w tym kiedys dobry to zatrudnilbym sie w wykopie i w koncu naprawil te strone

#programowanie #programista15k #programista25k #webdev
  • 32
  • Odpowiedz
Powiem tak: z perspektywy potencjalnego pracodawcy jesteś wart mniej niż kilka tokenów w czacie GPT. Po tym, że nie wiesz co robić i porad szukasz na wykopie zakładam, że nie jesteś zbyt ogarnięty więc wart jesteś nawet mniej bo darmowe narzędzia AI wniosą do firmy więcej i do tego nie będą przeszkadzały prawdziwym #programiata15k na pozycjach seniorskich.
Do czas, aż się dokształcisz do poziomu juniora technologia AI rozwinie się jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@OseQ: zobaczymy :) widze ze pełno tu niedowiarkow ktorzy zle mi zycza ale mam nadzieje ze jeszcze was zaskocze. Ja tam sie nie poddaje jak ustale sobie jakis cel i mysle ze za pare lat bede juz seniorem. Jesli AI byloby takie super to nie wymagaloby do obslugi dobrego programisty, a ja zamierzam takim byc i to ja bede mowil AI co ma robic a nie na odwrot :) pozdrawiam
  • Odpowiedz
@phaxi: jeszcze najlepiej jakbyś zaczynał od jakiegoś supportu międzynarodowego, gdzie masz kontakt z userami i gadasz z nimi po angielsku, to byłby ogromny plus gdybyś miał angielski komunikatywny.
  • Odpowiedz
@phaxi: na worku z klejem zawsze sprawdzaj ile ci wody potrzeba. Na gotowy klej uzywaj zawsze małego grzebienia. Zawsze pamietaj, ze jak masz równą powierzchnię— sciany podłogi — to ci sie bedzie lepiej kladlo te plytki. Jak pasek pod nakolannikami bedzie cie uwieral to uzywaj jakiejś gąbki, ale zawsze miej cos pod nogami.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz