Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile jest takich osób jak ja, które czują się kompletnie rozczarowane tym, że program dopłat do kredytu ciągle może zostać wprowadzony. Głosowałem na Trzecią Drogę, bo chciałem, żeby PiS był odsunięty od władzy. Stało się no i dobrze... Niestety na tym się to kończy. To ostatnie wybory, w których wziąłem udział, pomimo posiadania polskiego obywatelstwa twierdze, że to nie jest mój kraj. Nie mam perspektyw na posiadanie nieruchomości, a w końcu stracę pracę lub się zestarzeje i co wtedy? Będą mnie musieli eksmitować z mieszkania, bo nie będę w stanie przecież płacić 2000zł za wynajem, gdy moja emerytura to będzie 800zł.

Dzięki naszym politykom widzę przyszłość w ciemnych barwach. Jestem głęboko rozczarowany Trzecią Drogą i KO. Niech się biją z tymi szajbusami z konfederacji i pisu, ale ja już w tym nie uczestniczę.

Podpisano
Młody, rozczarowany człowiek.

#nieruchomosci #gorzkiezale
  • 16
  • Odpowiedz
@MarcelFerry:

to glosuj na innych, to bardzo proste. W Polsce jest jak jest bo CI SAMI rzadza na zmiane, czasami z przerwa 4 a czasami 8 lat.... wiec jak sie mozna dziwic brakowi zmian, kiedy my cyklicznie wybieramy raz jednych raz drugich i oni przez 8 lat sa skupieni na gadania "a bo tamci" i odkrecaniu ich "reform" a potem na odwrot - i tak w kolko.
  • Odpowiedz
@MarcelFerry masz wybór:
Koalicja ze swoimi wadami, ale jednak z pluralizmem opinii. Program opóźniony o co najmniej pół roku i nawet jeśli wprowadzony to już okrojony

Vs

Jedynowładztwo prezesa. Pompa Buda 2% aż się pasek grzeje. 40 mld PLN dodatkowej akcji kredytowej w pół roku. Koszt dla budżetu państwa +- 14 mld PLN w 10 lat (!), po zaledwie półrocznej akcji wsparcia biednego dewelopera.
  • Odpowiedz
  • 2
@OskariuszKonduktorski

Program opóźniony o co najmniej pół roku i nawet jeśli wprowadzony to już okrojony

Co xddd przecież ten projekt zakłada jeszcze większy krąg beneficjentów także pompa będzie jeszcze bardziej rozkręcona, nie wspominając już o jeszcze niższym oprocentowaniu tego kredytu xdd
  • Odpowiedz
  • 0
@OskariuszKonduktorski bo go nie doszacowali i teraz musieli zwiększyć wydatek na budowskie 2 procenty. Początkowo przy nowym kredycie mowa była o 21 mld także ewidentnie ten też jest niedoszacowany
  • Odpowiedz
A którzy to są ci nie ci sami? Razemki czy konfeder0ssja?


jak dla mnie to mozesz glosowac nawet na PPS albo ONR, byc moze cie nie oszukaja - bo cala reszta juz pokazala....

@WielkiPowrut88:
  • Odpowiedz