Wpis z mikrobloga

Czy kacapy z Konfy już teraz zdają sobie sprawę z tego, dlaczego uchodźcy ukraińscy wolą być bezpieczni u nas niż wracać do kraju? Czy nadal będą ich „#!$%@?ć do siebie”? Bo przecież w Kijowie i na zachodzie bomby nie spadają. I pytanie: czy ryzykowalibyście życiem swoich dzieci i swoich rodzin, bo przecież ryzyko, że bomba spadnie akurat na nich jest nieduże?

Takie retoryczne pytania, na które odpowiedzi tych kacapów z Konfy są pewnie nieoczywiste.

#polityka #ukraina #wojna #4konserwy #neuropa #konfederacja
Gours - Czy kacapy z Konfy już teraz zdają sobie sprawę z tego, dlaczego uchodźcy ukr...

źródło: IMG_3955

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 221
@Gours: Przecież ich nie obchodzą uchodźcy, martwe dzieci czy migranci na granicy. Oni nie obwiniają Łukaszenki za to, że wysyła ciapaków tylko polski rząd, że do nich nie strzela. Robią wszystko żeby osłabić Polskę i wzmocnić Moskwę, o to w tym chodzi, a to, że to idioci i myślą, że są patriotami to inna mniejszość.
  • Odpowiedz
@Jariii oni jednocześnie chwalą tego Łukaszenkę, że nie daje się zgniłemu Zachodowi, nie wprowadził lockdownu w trakcie COVIDu, nie jest "pacynką Schwaba" i najważniejsze, że na Białorusi można swobodniej prowadzić działalność gospodarczą.
  • Odpowiedz
Robią wszystko żeby osłabić Polskę i wzmocnić Moskwę


@Jariii to znaczy, co ma zrobić nasz rząd jeżeli chodzi o sytuację na granicy z Białorusią, żeby nie wzmacniac Moskwy? Ma wpuścić wszystkich, których przysłał Łukaszenko, wtedy osłabimy Moskwę? Nie wpuszczając nielegalnych imigrantow, wzmacniamy Moskwę? Domaganie się tego, żeby rząd chronił granice kraju, to działanie na rzecz Moskwy? Chodzi mi tylko o imigrantow z Białorusi, a nie uchodźców z Ukrainy , żeby była
  • Odpowiedz
@Gours: nie rozumiem pytania. Co nas to zasadniczo obchodzi? No ok, spadła rakieta, ale nadal możemy nie chcieć tych ludzi u siebie. W tym nie ma sprzeczności.
  • Odpowiedz
Oni nie obwiniają Łukaszenki za to, że wysyła ciapaków tylko polski rząd, że do nich nie strzela.


@Jariii: XD

Gdy głosowano nad murem to mówienie, ze to sprawka Łukaszenki i Putina było wyśmiewane, bo to przecież "biedni uchodźcy, a akurat przez Białoruś i Polskę przebiega korytarz do Europy" xDDD
  • Odpowiedz
@Jariii: "Jeżeli kogoś potrafią zatrzymać, to są to kobiety i dzieci(...). Chcemy szczelnej i bezpiecznej granicy, a nie znęcania się nad kobietami i dziećmi - powiedział Tusk dziennikarzom po spotkaniu"

2021 xDDD

Czyli wtedy uciekały kobiety i dzieci, a Łukaszenka i Putin to dopiero później? xD
  • Odpowiedz
@Jariii

W jaki sposob krytyka niewystarczajacej ochrony granic przez rząd wzmacnia Moskwę i osłabia Polskę?

Serio, czytajcie co napiszecie, albo dajcie do sprawdzenia komus z innych botów, bo to się kupy nie trzyma
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: No ale albo ja mam problemy z czytaniem albo ty je masz. Gdzie niby Tusk twierdzi, że te kobiety i dzieci, bo one również tam były dla lepszego efektu propagandowego nie były sprowadzane przez Łukaszenkę? Dokładnie pamiętam, że już wtedy służby twierdziły, że Białoruś sprowadza ich przez lewe biura podróży. Poza tym to i tak był temat zastępczy, bo niewielu imigrantów się tamtędy przedostała, wystarczyło kupić wizę u ministra
  • Odpowiedz
oni jednocześnie chwalą tego Łukaszenkę, że nie daje się zgniłemu Zachodowi, nie wprowadził lockdownu w trakcie COVIDu, nie jest "pacynką Schwaba" i najważniejsze, że na Białorusi można swobodniej prowadzić działalność gospodarczą.


@galicjanin: nie! Te konfederosyjskie zjeby jeszcze się cieszyły jak pałował opozycję po ustawionych wyborach. Dla mnie to jest abstrakcja jak można popierać taką partię tylko po tej jednej akcji z Łukaszenką choćby
  • Odpowiedz
@Jariii obojętnie który, bo ja o żadnym murze nie pisałem i btw, w Indiagcza taki mur by pewnie jeszcze taniej wyszło, a w Nigerii to pewnie ułamek ceny.

Ja się pytam jak krytykowanie słabej obrony naszych granic wzmacnia ruskich? Że co, że się dowiedzą i podesla jeszcze więcej, czy że wyjdziemy na nieudaczników czy nie wiem, wszystko jest dobrze i ma tak zostać?
  • Odpowiedz
Takie retoryczne pytania, na które odpowiedzi tych kacapów z Konfy są pewnie nieoczywiste.


@Gours:

Ale ty oczekujesz odpowiedzi na retoryczne pytania?

Używasz słów których nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
Przecież ich nie obchodzą uchodźcy, martwe dzieci czy migranci na granicy. Oni nie obwiniają Łukaszenki za to, że wysyła ciapaków tylko polski rząd, że do nich nie strzela


@Jariii: Chyba pretensje trzeba mieć do tych którzy są będąc pod wpływem naszej presji mogą zmienić swoje postępowanie? Putin ma w dupie oburzenie Polaków, Tusk nie, stąd wywieranie presji na Tuska ma sens, a na Putina nie, chyba, że ktoś jest prezydentem
  • Odpowiedz
@Gours: Jeszcze niedawno przyklaskiwałeś do "rosja to guwno i guwno może na sprzęcie z drugiej wojny światowej operowanym przez połzdebilałych mobików"? To jednak mobiki i gówno sprzęt coś może? INB4 Nie zapomnij się na szybko zesrać swoim "obiektywizmem", który jest prawdą jedyną i po za nim nie ma nic.
  • Odpowiedz